Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónaposnak vegyek babakocsit?

20 hónaposnak vegyek babakocsit?

Figyelt kérdés
Eladtam a nagy babakocsit. Már csak hetente egyszer használtuk. Vegyek helyette sportkocsit? Ha igen, milyet?

2013. jan. 30. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 8 hónaposan cseréltem le a gyerekét PC 610-re.

Ezt 1 éves kora óta csak akkor használjuk, ha valahova rohannom kell vagy hosszútávra megyünk.

Egyébként gyűlöl babakocsizni és gyalogolni szeret. Így nem is használjuk, max. havonta 1-2 alkalommal.

Én azért ennek örülök! Nem nagyon szeretem, ha egy idősebb gyerek babakocsiban ül. De persze, mindenki tudja, hogy miért rakja bele a gyerekét.

pl. össze-vissza megy az úton, lustább az átlagnál, kényelmesebb és gyorsabb az ügyintézés, etc.

2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű pár ezres esernyőkocsit vennék, ha most cserélném le.
2013. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vennék a helyedben, de te ismered a körülményeiteket. A fiam 24 hónapos, de még sokszor babakocsizunk, mert autónk nincs, és az ő tempójában húsvétra sem érnénk oda sehová! :) Igaz, ő aprócska, 11 kg és 85 cm, tehát nem is látszik rajta, hogy 2 éves, így aztán belefér még bőven a babakocsiba...
2013. jan. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én lányom is csak 10kg

szépen fogja a kezem séta közben. Addig el sem indul amíg nem fogom a kezét.

De ha messzebb megyünk az gyalog rengeteg idő! autóval meg nem mehetek mindenhova.

ezért gondolkodom rajta.

egy peg perego aria használtan 10e. arra gondoltam

2013. jan. 31. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az szuper választás lenne. Néhány hónapig még használjátok majd, aztán akár el is adhatod, szerintem megszolgálja az árát addig!

előző voltam :)

2013. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!