Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Forever Kids multivitamin!...

Forever Kids multivitamin! Mennyiért veszed?

Figyelt kérdés

Eddig 3800 Ft-ért vettem 1 dobozzal. Ma nézegettem, hogy a Vaterán 2600-3000 ft-ért lehetne rendelni. Még a postaköltséggel együtt is jobban megéri.

Merjem megrendelni?


2013. febr. 13. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Én is vettem már a teszveszen forever vitamint,nem volt vele gond.Olcsóbban adja,mert van annyi jutaléka,hogy tud belőle engedni.

2013. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Én 2800 Ft-ért vettem anno, de semmit nem ért :(
2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az én gyerekeimnek bevált. Csak nagyon nem mindegy, hogy 3800 volt 2600.
2013. febr. 13. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

2800 körül kapom kedvezményekkel.


Egyébként itt a hivatalos linkje:

[link]


Javasolnám, hogy személyesen elérhető emberen keresztül vedd. Sokszor van panasz a vaterás meg innen-onnan szerzett termékekkel. A First-öt pl. előszeretettel hígítják.


A legjobb lenne, ha saját névre vennéd, mert akkor van számla róla és akkor ha nem vagy elégedett, szépen visszakéred az árát akkor is, ha a felét beszedtétek.

Plusz a saját vásárlásból is írnak jóvá 5%-ot, amit aztán levásárolhatsz.

A vaterán meg nem adják vissza az árát és nem írnak jóvá semmit.

2013. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!