Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlotok olyan triciklit ami...

Ajánlotok olyan triciklit ami egy éves kortól jó? Esetleg nektek bevált?

Figyelt kérdés
Nem baj ha nem túl csicsás.:)
2013. febr. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a lányomnak a születésnapjára vettünk Bertoni típusút. Ő is és én is nagyon szeretem. Kényelmesen tud benne ülni, van rajta korlát, amibe tud kapaszkodni, ezt később le is lehet venni. Az elején 3 gomb van, amiket ha lenyom, zenél, villog a lámpája, szirénázik, ez nagyon bejön neki.

És szülői tolókarja van, amivel tudom irányítani, de ezt le is lehet kapcsolni a kerékről, ha később ő teker és irányít.

Mi 7000-ért vettük használtam, ha jól emlékszem, 11 körül van az új ára.

2013. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be tudod linkelni kedves 1.válaszoló?:)
2013. febr. 17. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyesmi van, első szülinapjára kapta.

Már két éves, kb. fél éve nem használja, mert tekerni még nem tudja, tolni meg már nem is tudom... nem akarja, hogy toljam, inkább motorozik. Amúgy szerette, szerintem fog még vele menni, ha már tudja tekerni.

2013. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket második válaszoló.:) Nagyon szupi ez a tricikli.Arra lennék kíváncsi, hogy nem zörögnek a kerekei?Műanyag gondolom és ebből gondolnám, hogy ha megkopik akkor zörög..Vagy nem?
2013. febr. 17. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából zörög, de ki tudja, hány éves a miénk, mennyire lestrapált, mert használtan vettük. Nem olyan vészesen zörgős, engem mondjuk nem zavar, meg a szomszédot sem veri fel álmából, ha sétálunk vele. :)
2013. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!