Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bevált módszert szeretnék...

Bevált módszert szeretnék kérni, hogy ki hogy adja be a tablettás gyógyszert egy 2 év kor körüli gyermeknek?

Figyelt kérdés
Viszonylag rossz ízű Forever Bee Propolis tabblettát kell adjak a gyereknek és nem tudom hogy érdemes? Törjem össze és rakjam bele mézbe? Mennyibe érdemes, mert túl sokat nem eszik meg a fiam belőle. Rakjam édes joghurtba, de ott kiérződik és nem eszi meg. Ugyenez a gondom az édes italokkal is, mert nem is oldódik fel és darabos. Eddig minden ilyen vitamint, cseppet beleraktam az italába, de ez most nem járható út. Köszönöm válaszaitokat.
2013. febr. 20. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne keverd bele semmibe. "Fizesd le" - ha megeszi, kap valamit, persze max egy falat csoki vagy hasonló legyen a fizetség.
2013. febr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a másfél évesemnek úgy adom be, hogy összetöröm, majd evőkanálba beleteszem összetörve, öntök rá pici teát, vagy gyümölcslevet, esetleg joghurtot a kanálba, tényleg 1-2 kortyot, és valaki lefogja, én meg beleöntöm a szájába. A kanalat kicsit bent hagyom, amíg le nem nyeli, hogy nem tudja kiköpni, mert amíg a kanál a szájában van, addig csak nyelni tud. Máshogy nem tudnám.
2013. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon szereti a tejet. Tejbe bármit beleteszek összetörve, megissza. Az a tapasztalatom, hogy a mézes tejből a BE Propolis nem nagyon érződik ki. Ha cumiból issza, akkor a nyálkahártyából van ideje felszívódni. Ez egy olyan tabletta, amit szopogatni kellene.
2013. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10,54-es vagyok. Ha sehogy sem boldogultok, vegyél propoliszos mézet, biótermesztőtől, és bármilyen italában beadhatod, csak ne legyen melegebb a folyadék 40 foknál.
2013. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mogyorókrémbe rakom az apróra vágott gyógyszert.Így egybe le tudja nyelni,utána iszik rá valamit!
2013. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tudom, hogy szopogatni kellene a Bee Propolist, mert nyálkahártyán szívódik fel, de még mézzel, Nutellával sem sikerült beadni a fiamnak, mert egyiket sem szereti. Ja sem tejet, sem kakaót nem iszik. Ezeket sem szereti. Fél éves korától nem evett tápszert sem. A probiotikum bogyót is a reggeli joghurtjába keverem bele, de mivel pici bogyó vagy sikerül lenyelnie és szerencsém volt, vagy észreveszi és kiköpi. Több heti torokgyulladáson vagyunk túl és próbálnám valami természetes antibiotikummal és vitaminnal etetni a fiamat. Annyira sok gyógyszert kellett ennie, hogy már ha látja a gyógyszeres üvegeket a kezembe már akkor öklendezik, pedig nem is tudja előre mi van benne.
2013. febr. 24. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!