Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor váltottatok ifjúsági...

Mikor váltottatok ifjúsági ágyra a rácsos ágyról? Bevált? Hamar megszokta? Milyet vettetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én most tervezem. Két éves a fiam, még belefér a kiságyba, de szerintem itt az idő...
2013. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első születésnapjára kapta az új ágyat. Neki nem volt kényelmes a rácsos, folyton beütötte valamijét. De ezt nagyon hamar megszerette.
2013. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom, de még rácsosban van. kivettünk 2 rácsfokot így ki-be járkál egyedül, már kb 1,5 éves kora óta. Nekünk 140 hosszú, így ez marad még kb 2,5 évet, de leszereljük lassan a rácsokat már. Lányom imádja hogy az az ö kuckója, és 2 éves volt mikor a tesó született, akinek szintén rácsos ágya van, így szupernek találja, hogy ö is olyanban alszik még.
2013. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt a fiam,amikor nagy ágyat kapott.korábban nem éreztük szükségét,mert simán elfért,és szerette is.meg féltünk is,hogy ki fog mászkálni.aztán kapott egy felnőtt méretű ágyat leszerelhető leesésgátlóval.csináltattam hozzá verdás falvédőt,ágytakarót,díszpárnát,hálózsákot.nem volt itthon,amikor elhoztuk az asztalostól,így átrendezve várta a szobája.nagyon tetszett neki,azóta is szereti.

[link]

2013. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. születésnapjára kapja az ifjúsági ágyat (TIMO gyerekágy).

Én már alig várom, hogy eljöjjön az idő.

Neki is bőven jó a kiságy még, de mivel tervezzük a másodikat (ill. már van is), így át kell adnia neki az ágyat.

És nem szeretném megvárni az utolsó heteket-hónapokat ezzel.

2013. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 2,5 éves volt a lányom amikor kapott rendes ágyat, és Apa csinálta neki (fenyő)! :)) Nagyon szereti!
2013. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az enyém 17 hónapos, a mi ágyunk mellett alszik az ágyában. Még nagyon sokszor felébred éjszaka 4-5x, és hátha egy másik ággyal le lehetne szoktatni erről a rossz szokásáról.

Vagy mit tanácsoltok ?

2013. febr. 23. 19:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Az en fiam kb1éves kora korul kapott igazi nagy ágyikot mivel ugy van elhelyezve hogy a fal mellett van igy a másik felére kerult egy biztonsági rész hogy le ne essen.Azt le és fel lehet tenni éjszaka használjuk csak.Szereti abban alszik délben is és éjszaka is csak akkor alszik velunk ha beteg de akkor is én akarom.

Az éjszakai felébredések fuggnek attol hogy adsze enni ha igen akkor amig csak le nem szoktatod ez igy lesz mert ehez van szokva.Ha pedig csak megébred akkor valami miatt van vagy szaraz a levego vagy éppen valami mas oka van fogzas ....ennek utanna kell nezni hogy mi zavarhatja meg az almat

2013. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapos volt a fiam amikor átalakítottuk ifjúsági ággyá a rácsos kiságyat és lereszthető leesésgátlóval kombináltuk. Nagyon örült neki, hogy ki tud magától szállni. Napokig ki-be mászkált nem tudott betelni vele. Tényleg megérett rá, hogy rendes ágya legyen úgy vettük észre. Ez lett az ő saját külön kis vára, ahová csak ő mehet be és mostmár bármikor. Pár hét múlva már annyira nem örültünk, mert elkezdett a mi szobánkba átjárni hajnalban. Sajnos most ott tartunk, hogy több éjszaka alszik a mi ágyunkban mint a sajátjában, pedig nagyon szereti a sajátot is, de a mi közelségünkkel nem veszi fel a versenyt. A mai eszemmel és ugye a tapasztalatokkal várnék az átalakítással kb 2-2,5 éves koráig.
2013. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!