Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Waldorf, Montessori ÓVODA-...

Waldorf, Montessori ÓVODA- személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azok válasza érdekel, akik oda járatták, járatták a gyerekük. Milyen egy napotok, hetetek? Miket csináltok? A szülők hogyan veszik ki részüket a programokból?

Anyagilag megéri? Sokba kerül? Ki viszi, hozza a gyereket? Munkátok mellett meg tudjátok oldani, hogy gyereketek oda járjon?

NEM ÉRDEKEL az a vélemény, hogy sz.r az ilyen óvoda, meg, hogy kisegítő óvoda stb. Személyes, mindennapi tapasztalat érdekel.



2013. febr. 25. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Az neked miért nem vélemény, válasz, ha valakinek az a tapasztalata, hogy sz@r az ilyen óvoda?

Ha csak a jó vélemény, jó tapasztalat érdekel, akkor felesleges kiírni a kérdést.

2013. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakorlaton voltam egy Montessori oviban. Nagyon tetszett. Gyakorlatilag a gyermekek azzal játszottak, amivel szerettek volna, gyakorlatilag saját magukat fejlesztették. Nem kisegítő óvoda, reformpedagógiát követő intézmény inkább.
2013. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Érdekel a negatív vélemény is, ha az tapasztalatból származik. De sajnos itt gyakorin sok olyat is olvastam, amikor csak előítéletek miatt szóltál le az ilyen intézményeket, tapasztalat nem volt. Ezeket szeretném kikerülni.
2013. márc. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!