Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kerültetek már ehhez hasonló...

Kerültetek már ehhez hasonló helyzetbe? Hogy vágtad ki magad?

Figyelt kérdés

születésnapod előtt 1 héttel elmentél a kicsi gyerekeddel a városba, hogy vegyél magadnak egy új kabátot, mert a régi már nagyon elnyűtt volt. a gyerekeddel együtt nézelődsz, és kifejted a véleményedet, hogy melyik ruháról mit gondolsz. aztán persze megveszed azt, amelyik nagyon tetszik.

eljön a születésnapod, és az egyik kedves rokontól pont egy olyan kabátot kapsz, amit előzőleg a gyerekednek ócsároltál a boltba. és persze a kis drága ezt rögtön el is mondja mindenki füle hallatára, hogy legutóbb ez neked mennyire nem tetszett. nem is érti szegény, hogy miért dicséred agyon az ajándékozónak?


2013. febr. 25. 15:13
 1/5 anonim válasza:
nem, én még nem kerültem ilyen, vagy hasonló helyzetbe
2013. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki kabátot vesz ajándékba, benne van a pakliban, hogy nem fog tetszeni, tehát viselje következményét és őrizze meg a blokkot, hogy vissza lehessen vinni kicserélni.

A gyereked szája hadd járjon, ez a dolga.

Neked meg kéne mondani, hogy annyira nem tetszik ez a kabát, hadd cseréld ki másra.

A rokon pedig ne vegyen ilyen személyes ajándékot, ha ennyire nem ismer téged, hogy nem találja el az ízlésedet.

2013. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sok hasonló kellemes percet tudnak okozni mire 4-5 éves korukra megtanulnak úgy füllenteni, hogy csak sasol az ember.
2013. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egyszer a 3 évesemmel megbeszéltük, hogy miért nem szereti az egyik óvó nénit (nem az övé, csak szokott velük lenni ő is)és egyetértettünk, hogy furcsa a nő. Pár héttel később találkoztunk vele az oviban és a gyerekem kijelentette, hogy az óvó néni furcsa, majd hozzátette, hogy ugye anya te is ezt mondtad? Hát kicsit kellemetlen volt, de valami viccessel elütöttem. Annyire nem érdekelt, mert tényleg nem szertjük és nem sok köze van a gyerekemhez.
2013. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Siman el lehet viccelni, azt allitani, hogy ilyet te nem is mondtal, hasonlok. Van olyan helyzet, hogy tenyleg nem is mondtal olyat, de ok meg allitjak. Szoval ra lehet fogni, hogy csak kitalalta. Az enyem meg csak 2.5, de 10 eves voltam, mikor hugom megszuletett, es 4 eves koratol neha olyanokat fullentett apueknak...neha elhittek:(
2013. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!