Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » CURAM DUO 400 mg/57 mg/5...

CURAM DUO 400 mg/57 mg/5 ml-böl mennyit szokott fel irni a doki 3 éves gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata erröl a gyogyszerröl?
2013. febr. 26. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

beszéljen a gyermekorvossal vagy a gyógyszerésszel, mielőtt elkezdené gyermekének adni a Curam Duo por belsőleges szuszpenzióhoz készítményt.

Egyes esetekben az orvos megvizsgálhatja a gyermeke fertőzését okozó baktérium típusát. Az eredménytől függően lehet, hogy gyermeke egy eltérő erősségű Curam készítményt vagy egy másik gyógyszert fog kapni.


Vagyis, ha a gyerek beteg, akkor vigyük orvoshoz. Lehet nem is kell antibiotikum, vagy másfajta. Hasunkra csapva ne kezeljünk már egy beteget, főleg ne egy 3 évest!

2013. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lányom is 3 éves, nekünk 5ml-t kell naponta, mert 15kg a lányom. Ugyanis a súlytól függ az adagolás.
2013. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nekünk is 5 ml-t irt fel de az én lányom még nincs 15 kg.visszavittem a dokihoz és azt mondta hogy adjak neki akkor 3 ml-t. nem értem a háziorvosunkat, nem is gyerek orvos. azt csinálja hogy mindegy mi a baja akkor is ezt irja fel.


elsö válaszolonak: képzeld nem vagyok hülye! magam sem kezelem csak ugy hasra ütés szerüen!

2013. febr. 26. 14:52
 4/9 A kérdező kommentje:
vagyis 2-szer 5 ml-t.
2013. febr. 26. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Nekünk is állandóan ezt írja fel a gyerekorvos. De nekünk csak napi 5ml-t kell, nem 2x5ml. Ez biztos, mert mindig el kell szednünk az egész kúrát, és az 8 napos szokott lenni.
2013. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kicsit sokalltam én is ezért vittem vissza a dokihoz a gyereket. Érdekes mert a gyogyszerész sem mondta hogy sok. Látszik hogy nagyon ért a gyerekekhez a mi dokink. Na mindegy. Nem mertem neki beadni az 5 ml de még a 3-at sem. 2.5 milit adok neki reggel meg este szerintem ez elég neki.
2013. febr. 26. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Reggel-este 2,5 ml, az úgy jó szerintem is. 2.voltam ismét.
2013. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2013. febr. 26. 15:10
 9/9 A kérdező kommentje:
az lehet hogy ettöl a gyogyszertöl alszik sokat?
2013. febr. 26. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!