Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pici gyereketek szokott...

Pici gyereketek szokott osszehuzni benneteket, hogy pusziljatok meg egymast, uljetek egymas melle, tancoljatok stb?

Figyelt kérdés

Kislanyunk 2.5 eves mult es mostanaban egyre surubben csinalja ezt. Regebben is elofordult egyszer-ketszer, hogy hazajott a parom munkabol es folvette lanyomat egy puszira, en is odamentem, adtam paromnak puszit, es megfogta a fejunket es nyomta ossze:D Most minden alkalommal ezt csinalja, ha ilyen helyzet alakul ki. Tegnap is lefekvesnel ugyan ez volt, apja fogta o meg osszehuzott minket es mondta "megegyszer, megegyszer, megegyszer..." Es mikor nem csak egy rovid szajra puszit valtunk, hanem szolidan megcsokoljuk egymast, az kulonosen tetszik neki. Ha a nappaliban zenet hallgatunk, meginvital minket tancolni, es van, hogy miutan mind a 3-an kezenfogva tancolunk, o kivonja magat es orul, hogy mi ketten egyutt tanculunk a parommal. Egymas melle ultet minket a kanapen, ha a nappaliban vagyunk.

Azt hittem, ilyenkor kezdodik a feltekenykedos korszak. Az kesobb jon? Talan azert csinalja ezt, mert keveset lat egyutt bennunket, ugy ertem szamara keves. Mondjuk teny, hogy nem sokat olelgetjuk egymast, lehet tobbet kene lattatni vele, hogy szeretjuk egymast?

Tietek csinal ilyeneket?


2013. febr. 28. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi elég sokat ölegetjük, puszilgatjuk egymást, és van egy 8 hós kistesója is 2,5 évesemnek. Nálunk ilyet nem csinál. max ö is oda kéretszkedik közénk, vagy húzza oda a picit hogy ök is.

Nagylányom nem féltékeny se ránk se a kicsire. Sokszor megpuszilgatom öt és kéri hogy a bébit is.

Szerintem egyszerüen tetszik neki.

2013. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom is csinált ilyet! :) Ők biztonságban érzik magukat attól, ha azt látják, hogy a szüleik szeretik egymást. Hiszen ez az ő jóllétük feltétele is, mindkét szülő egyformán fontos az életükben. A féltékenykedős korszak nálunk 3-4 évesen köszöntött be.
2013. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi sokat szeretgetjük egymást, de a gyerekek ilyet nem szoktak csinálni. Mikor én voltam kicsi, emlékszem, hogy én kimondottan nem szerettem, ha a szüleim előttem ölelgették, vagy puszilgatták egymást. (Na nem sűrűn fordult elő.)
2013. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!