Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiúnak melyik...

3 éves kisfiúnak melyik biciklit választanátok? (104cm, de hosszú kar + láb,16"-os mondott az eladó)

Figyelt kérdés

Sziasztok, kisfiam 3 éves, tegnap voltunk a decathlonban, és a 14"-os bringa kicsinek bizonyult (a térde összeért a könyökével tekerés közben) 104cm, de nagyon hosszúak a lábai és kezei (én is ilyen alkat vagyok)


Az eladó a 16-osra rátett pótkereket, és kipróbálta így azt, arról is leért a lába mikor leszállt, de még annak is emelnie kellett volna az ülését 1cm-vel, hogy nyújtva legyen a lába mikor tekerés közben a pedál lent van.


Ezek után elkezdtünk nézegetni 16-ost, és ez a kettő tetszett, Ti melyiket választanátok és MIÉRT?


1.) [link]


2.) [link]


Köszönöm előre is!



2013. márc. 3. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont 2 napja tettem fel ilyen kérdést:)A lányom 4.szülinapjára kerestünk bicót.16"vettünk.Ő is 104 cm kb.én 2.választanám.nekem strapabíróbbnak tűnik.
2013. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem is a 2. a szimpibb, de azért még várok véleményeket :)


Amiért félek: nem volt neki futó bicaja sem, eddig csak motorozott, a 16-on félek, hogy nehezebben fog megtanulni bringázni - illetve a pótkerekek miatt hamis biztonságérzete lesz... Viszont 3 évesen sztem még nem elvárható, hogy motor után hopp, pótkerék nélkül gyerünk, hajrá... :S

2013. márc. 3. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
én az 1 választanám .jobban tetszik ,ugyan olyan maszivnak néz ki mindkettö.
2013. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a választ!

A masszívság miatt kérdeztem elsődlegesen, a kinézet ízlés kérdése, de jót szeretnék Neki venni, viszont nincsen tapasztalatom a témában.

2013. márc. 3. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Márkásabbat vegyél. Neuzer szerintem jó márka:

[link]

2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Miben lenne szerinted jobb a márkás?

2013. márc. 3. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Az árukban láthatóan nincs nagy differencia. Szerviz ellátottság, garancia időtartama, kiterjedése. Alkatrészek remélhetően tartóssabbak, megbízhatóbbak, mint egy nevenincs biciklinek. De fene tudja. Én tavaly neuzert vettem a fiamnak és nagyon strapabíró. Lehet, hogy a másik bicikli is az lenne. Azt tudom, hogy évekkel ezelőtt magamnak névtelent vettem a teszkóban és a váltója tönkrement, a kerekei nem az igaziak és sorolhatnám. A magam tapasztalatából írtam, hogy talán jobb lenne a márkás. Ja és az én biciklimre mégcsak garancia sem volt. Ezekre jó odafigyelni.
2013. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint én. Én 12"-est vettem a fiamnak és 3,5 évesen 1 év futóbiciklizés után két keréken tekerte a bicajt. A 16"-ost nagyon nagynak látom, még ráülni is félt 3-3,5 évesen. De te tudod. Idén 4 éves és a 12"-t használja gyorsan, biztonságosan, de kérte, hogy az ülését állítsuk alacsonyabbra, hogy jól leérjen a lába. Szóval idén is ezt a biciklit fogja használni, nem nőtte ki és szereti is. Ő jelenleg 109cm és 18kg.
2013. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mi végül a 16-os mellett döntöttünk és nem bántuk meg.
2013. márc. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!