Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire öltöztetitek fel 2...

Mennyire öltöztetitek fel 2 éves gyereket 7 fokos napsütéses időben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
harisnya, vékony nadrág, body, póló, pulcsi, kiskabát, sapka, sál
2013. márc. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22 hós a fiam. Bölcsibe mentünk reggel. Kord nadrág, zokni, felül poló, pulcsi és egy nem túl vastag kabát, fején a pulcsi kapucnia. Amikor a bölcsiben kiviszik kap még egy harisnyát is, mert akkor azért üldögél a csúszdán meg ilyenek.
2013. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ma éppen: harisnya, nadrág, hosszú ujjú body, kardigán, kabát, sapka, meg egy kendő szerű sál. És még a téli bakancsot adom rá, csalós még ez az idő.
2013. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggel 2 fok volt...

Bölcsibe mentünk minden gyereken harisnya overál volt..

Reggel még nagyon hideg volt..

Kérdeztem is hogy mibe viszik ki őket mondták hogy overálba mert csaloka az idő...

2013. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi Debrecen környékén lakunk, hiába van kb. 6-8 fok és süt a nap, el-el bújik azért még. Fúj a szél, csalóka ez az idő, ilyenkor lehet a legkönnyebben megfázni. Én meg is fáztam, mert lengén öltöztem! :-(

Én ma a lányomra ezeket adtam:

Melegítő nadrág, zokni, rá egy bélelt nadrág (overál szerű nadrág, de nem kantáros). Atléta, póló, hosszú ujjú felső, kapucnis pulcsi, téli kabát, sapka és sál, de a kesztyű is ott van a zsebében ha kellene.

2013. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A cipő lemaradt, még a téli bélelt bakancsot adom rá!
2013. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harisnya, farmer, bélelt félcipő. Felül trikó, póló, vékony pulóver, vastagabb kapucnis kardigán, kendő, átmeneti, de bélelt kapucnis kabát, sapka. Napközibe jár, benn van még neki a kantáros overállja, ha kimennek még azt adják rá.
2013. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amikor kimentünk vastag bélelt nadrágot adtam rá harisnyával és hát bizony tényleg felfér még, mert fúj a szél. Felülre hosszujjú bodyt, hosszujjú felsőt és téli kabátot adtam mert ő hamar megizzad, de volt nálam vékony pléd ha a babakocsiba kellett volna. Szóval tényleg nehéz kiszámítani hogy a legjobb. :)
2013. márc. 4. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!