Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadattátok a kullancs elleni...

Beadattátok a kullancs elleni védőoltás sorozatot? Mellékhatás volt? Mennyibe kerül kiváltani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Kettőt már megkapott tavaly, a harmadikat most szerdán fogja kapni. Semmilyen mellékhatása nem volt. Ha jól emlékszem kb. 3500.- Ft/darab.
2013. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam az első kettő után már 1 éves ismétlőt is megkapta tavaly.

Árára már nem emlékszem, de nem volt vészes, mellékhatása nem volt semmi.

2013. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

dettó, minr az első két válaszadónál..:-)

nulla mellékhatás, és 3000-4000ft volt darabja, 3 kellett.

2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiammal is tavaly kezdtük, mert nagyon sok kullancs van az udvarunkban... :(

Semmi mellékhatása nem volt! Az árában már nem vagyok biztos, de tavaly mintha kevesebbet fizettem volna. Idén olyan 3000 körül volt.

Ha be akarod adatni, gyorsan gondold meg, mert tavasszal jönnek a kullancsok, és csak a második oltás után nyújt védettséget. Az első két oltás között pedig 1 hónapnak kell eltelnie.

2013. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen beadattam, semmi mellékhatása nem volt, 2500 ft volt darabja az oltásnak.
2013. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!