Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy zajlik egy mellkas...

Hogy zajlik egy mellkas röntgen kisgyermekeknél?

Figyelt kérdés
3 nap múlva kell vinni a fiamat tüdőgyulladás miatt röntgenre.Aki volt,leirná hogy működik,mit csinálnak,mennyi idő?
2013. márc. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Szinte semmi idő, mint egy tüdőszűrőnél pl.

Bementünk a kicsivel, ráadtak egy köpenyt a derekára, meg rám is, és fel kellett állítani a gép elé, én fogtam és feltartottam a két kis kezét és ennyi. Egy fénykép, megnézik hogy jó e, ha kell ismétlik. Nekünk kellett, de az is csak ennyi volt. 2 év 3 hós volt a fiam ekkor. Semmi gond nem volt, mikor jöttünk ki, közölte a röntgenes nénivel :"Macsó csávó vagyok ám!" :-)

Remélem hamar meggyógyul a kisfiad! Jobbulást Neki!

2013. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, felül persze le kell vetkőztetni, az lemaradt.
2013. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi! Aranyos :) Az a baj,a fiamat lehetetlen lefogni,az meg hogy ő magától oda álljon és úgyis maradjon...előre félek.... de remélem sikerül valahogy majd a nagy hiszti közepette...
2013. márc. 4. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Készítsd fel, mond neki hogy csinálnak egy fényképet a pocakjáról majd, talán így könnyebb lesz. Nekünk erre nem volt időnk, mert úgy küldtek fel a gyerekambulanciáról.
2013. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lefogni nem kell, feláll, megfogod és felemeled e kezét és kész. Tényleg nem kellemetlen. Remélem minden ok lesz! :-)
2013. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2,5 éves.Őt tuti le kell fogni,különben meglóg... :) tapasztaltam nem egyszer... :) Próbálom majd felkésziteni,meg szoktam is ha bármilyen orvoshoz,vagy vizsgálatra megyünk,de addig tart.jó anya,igen anya,ügyes leszek..stb,aztán mikor ott vagyunk,olyan hisztit levág,mint akit ölnek....
2013. márc. 4. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Drága szíve! Mutasd meg neki otthon, többször, hátha mégis segít. 3 nap az sok idő. :-) Ismerős az igen okos leszek ...amikor meg kéne közelében sincs--viselkedés kicsit, szerencsére nem nagyon durván, de duplán, mert van egy ikertestvére, 2,5 évesek ők is.
2013. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:) hú,minden elismerésem!Ha az én fiamból 2 lenne,tuti már a diliházban lennék...be le sem merek gondolni...

Holnaptól akkor "gyakorlunk" a pár mp-es vizsgálatra :D

2013. márc. 4. 22:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk fel kellett feküdnie egy asztalra.

Először 2 hónapja voltunk, akkor nem volt semmi gond, vele voltam, simogattam a fejét. Múlt héten voltunk megint, akkor viszont nem maradhattam ott vele, ezért nagyon sírt. A röntgenes hívott egy segítséget és az lefogta.

2013. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!