Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire volt beteges a...

Mennyire volt beteges a gyereketek a bölcsőde-óvoda elején?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 hónap alatt másodszor az, én két hónapja dolgozom, és ugyan a munkáltatóm jó fej, és sok a kisgyerekes anyuka, azért egy kicsit félek, hogy ez nem számít -e soknak. Persze tudom, hogy nem tudok mit csinálni, ő az első, nincs nagymama, de hát a mai világban, tudjátok.. Szóval szerintetek ez soknak számít? 3 hetet járt, és most megint lázas. Nektek hogy volt az elején?
2013. márc. 10. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt beteges, valahogy elkerülték a felső légúti betegségek, o egyszer lett igazán beteg, akkor szalmonellas lett.... Mondjuk a bolcsiben is, oviban is normálisnak számított, hogy az elso hónapokban, ugy március, áprilisig a legtöbb gyerek hetente - kéthetente volt beteg.
2013. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondta, egy hét otthon, egy hét ovi. Egyáltalán nem volt ennyire vészes, kb 4-6 hetente egy betegség, amivel egy hétig volt itthon.
2013. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy az enyém betegesnek számít-e,de én minden kis orrfolyással már nem vittem bölcsibe.Így nálunk tényleg az volt,hogy 1 hét bölcsi 2 hét itthon.De a "rekordunk" 2 hét itthon,1 nap bölcsi,1 hét itthon.Rögtön összeszedett egy kötőhártya gyulladást.
2013. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy évig volt bölcsis,végig betegeskedte. havi 2 alkalommal tuti beteg volt,és antibiotikum is kellett

most már ovis fél éve,és háromszor volt beteg,de ezek csak pár napos betegségek voltak.összesen kb egy hetet hiányzott a három betegséggel

2013. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam szeptembertől bölcsis,mostanáig 4szer volt beteg,de 3-4 nap alatt meggyógyult,van olyan bölcsis társa aki 2 hetente az
2013. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányom szeptember óta bölcsis, és azóta 4x volt beteg, és eléggé elhúzódó betegségei voltak. Most pl. 2 hete itthon van. Szóval sok...

Anyukám sokszor tud rá vigyázni, hálás vagyok neki. Különben, ha csak én tudnék itthon maradni, akkor már kb. 2 hónapot nem dolgoztam volna az elmúlt félévben.

2013. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi áprilisban kezdtünk, és gyakorlatilag egész tavasszaql és nyáron járt, 1 hasmenős vírust leszámítva, amivel 1 hetet itthon volt. Aztán ősztől már sűrűbben volt beteg. egy hónapba ált. egy hetet hiányzott. De aztán januártól mostanáig járt
2013. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kislányom nem beteges,bölcsiböl 2x hiányzott edig.
2013. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon beteges volt, most már hogy 5 éves jobb a helyzet. De első bölcsis évében 8 antibiotikumot kapott a télen, betette a lábát a bölcsibe, már megbetegedett. És mivel mindig láz volt, valamint a füle is sokat gyulladt, ezért az antibiotikumot nem nagyon úsztuk meg. Amikor 3 évesen kivették az orrmanduláját jobb lett. Most is beteges, kb. másfél hónapot bír betegség nélkül, utána azért többnyire elkap valamit, de hamar kilábal belőle. Pl. most éppen tüszős mandulagyulladása van, de csak 1 napig volt lázas, azóta semmi baja, a házunkban lakó kisfiú pl. 6 napig volt lázas ezzel szegény, úgyhogy úgy gondolom, már erős a szervezete a lányomnak. Ja és én is elkaptam tőle. :(
2013. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!