Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor értesítenek a bölcsiből,...

Mikor értesítenek a bölcsiből, hogy felvették-e vagy sem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én januárban voltam beiratni, hogy szeptemberben kezdjen. Azt mondták június körül jön az értesítés, hogy melyikbe vették fel.
2013. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én már beirattam 1 hetes korába, mert nálunk nincs elég bölcsi, sajnos. Így is, ha jól tudom 25-öt vesznek fel, és mi a listán 27. voltunk a listán. Nagyon fontos lenne tudnom.

És, ha pl. előbb kezdek munkába állni, akkor mi van? Úgy értem, ha most szeretnék dolgozni (jobban mondva nem szeretnék, csak úgy fest, hogy muszáj lesz), akkor hova tudom elhelyezni gyermekem? Vagy ilyen lehetőség nincs?

2013. márc. 11. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, nyugodtan hívd fel őket!
2013. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:

Pár nap múlva szóltak, hogy milyen igazolásokat kell még leadni.

Hiánypótlás után 2 nap múlva telefonáltak, hogy melyik bölcsiben van most hely, jó lesz-e vagy meg akarjuk várni, amíg az első helyen megjelöltben üresedés lesz.

Egy hét volt az egész.

2013. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk nem értesítettek, hanem kiírták a bejárati ajtóra.

Sztem nézd meg Te is, és ha nincs kint akkor menj be, és kérdezz rá.

Ha ennyire sűrgős, akkor pedig járj a nyakukra, mondd el a történetedet, hogy lássák, nagyon szükség lenne rá, hogy felvegyék..

A beszoktatás+első betegségekre úgyis még rámegy 1-2 hónap. Bár olyat is hallottam, hogy nem kellett beszoktatni, simán ment a kisfiú, és beteg se nagyon volt...:-))


Sok sikert!

2013. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!