Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom beleöntött a matracunkb...

Lányom beleöntött a matracunkba kb.1 dl kakaót. Mit csináljak? Hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiszedni nem lehet.Foltot tisztitani igen.Karpittisztitoval.Van direkt a matracra védö lepedö.Ami nem.engedi at a.folyadekot
2013. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amivel az autók kárpitját tisztítják, azzal lehet, hogy mi a neve, passz....Karchernek tuti van ilyen gépe, biztosan lehet kölcsönözni valahol.
2013. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gőzös porszívó is klasszul kiszedi, kisfiam a múltkor fél doboz sárgabaracklevet öntött be közénk, mindkét matrac átázott, először kinyomkodtam törölközővel, aztán rámentem gőzössel, jól átporszívóztam, aztán szőnyegre való tisztítóhabbal átkeféztem és újra gőzössel. Teljesen kiszedte, már amennyire ez lehetséges. Kölcsönözni is lehet nagyobb városokban, de hosszú távon megéri venni egyet, kisgyerekes házban nagy segítség.
2013. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szívd ki
2013. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Add el a neten, mintha rákakiltak volna.
2013. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!