Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen volt kisgyermeke...

Mennyi idősen volt kisgyermeketek először bábszínházba? Tetszett neki és ha 2,5-3 év közötti volt, végig tudta ülni az előadást?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éves kora óta járunk színházba havonta egyszer. a Lányom az az üldögélős fajta, ő igen, végig tudja ülni. Nagyon szereti az ilyeneket. De azt vettem észre, hogy a bábszínháznál jobban szereti amikor rendes színházas előadás van.

Gyerekfüggő nagyon.

Most már 4 és fél éves a lányom, nagyon sok előadáson voltunk már.

A fiamat is visszük már 1,5 éves kora óta. Őt még sokszor nem köti le teljesen, de viszek neki kölesgolyót, és boldogan eleszeget közbe. :)

2013. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 évesen elvittem a lányom, 10 perc után elúnta magát, nem maradt nyugton, szaladgálni kezdett, kimentünk.

3,5 évesen elvittem cirkuszba, tátott szájjal nézte végig, 3,5 órát végig ülte!

2013. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 évesen vittem először,nagyon élvezte,végigülte,pedig mi nem is ültünk ott mellette elöl,hanem pár sorral hátrébb a székeken.azóta is imádja a bábelőadásokat,3,5 éves
2013. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 évesen volt először bábszínházba. Féltem tőle, hogy nem fogja végigülni, mert eléggé izgága gyerek. De annyira lekötötte, hogy a kb. 40 percet simán végigülte, és olyanokat kacagott, nagyon élvezte.
2013. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek:-)
2013. márc. 17. 16:06
 6/6 haramia ***** válasza:
Mi hat hónaposan voltunk először, de ahol én lakom (Kecskemét) van direkt ilyen piciknek szóló bábelőadás, 3 éves korig, kb. 20 perces egy előadás és mindig valami nagyon kis egyszerű témáról szól, formák-színek-évszakok stb...teljesen lekötötte :)
2013. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!