Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy használjam a 3-éves...

Hogy használjam a 3-éves kislányomnál a Biotron lámpát? Nagyon sokat beteg a kislány és ajánlották. Tanácsok és vélemények?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy 2percenként sípol és nem lehet kikapcsolni,így éjszaka nem tudom használni mert felébred.Napközben pedig nem tudja kivárni.
2013. márc. 17. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mesenezes, vagy konyv olvasas valt be nalunk, na meg hogy a babakat is lampaztuk es a nagyobb tesokat is odaultettuk. Olembe vettem es ugy jatszottunk, vagy felhivtuk a mamakat. Es a szinterapiaval is jatszottunk egy kicsit. Nekunk van porlaszto gepunk is amihez maszk van, na az mar komolyanb kihivas volt :)

Sok turelemmel es magyarazassal hetrol hetre szokta meg nekem us a legkisebb. Ugye tudod, hogy latasan nem szabad es ne nezzen bele.

2013. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is használom a kisfiamon, ő szept. végén múlt 3 éves. Ebben a korban azonban nem ajánlatos 2-3 sípolásnál tovább használni. Én pl. az arcüreggyulladását úgy lámpáztam, hogy 1 sípolás a jobb arcra, 1 a balra, aztán 1 az orrára. Ő mondjuk "elülős" gyermek, türelmes. Közben mesét nézett, aztán már ő kérte a végén, hogy lámpázunk?
2013. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mesét nézi közben,de beleszokott nézni a lámpába,hiába mondom neki hogy nem szabad.Mi baja lehet a szemének?A kék terápiát használjuk.
2013. márc. 19. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok : hát, a szemnek nem tesz jót, közvetlenül eléggé erős a fénye, bármelyik színt használjátok. Valahogy azért azt próbáld meg elkerülni.
2013. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom, nem friss kérdés, de mi most kezdtük a lámpázást! Mi is a kék fényt használjuk a fülére, és szerencsések vagyunk, vagyis vagyok, mert egy örökmozgó a három éves kislányom, de lámpázásnál úgy elül, hogy csak lesek, rá sem ismerek! Én is úgy tudom, hogy nem jó a szemnek, de nálunk anyósom állítja, hogy hidjem el, nem lehet tőle semmi baja! Én meg mondtam neki, hogy akkor nézzen bele ő, ha akar! Amúgy nekem doki azt mondta, hogy a fülére használjam, de az arcára ne! Nem tudom miért mondta, hisz náthás, azt gondoltam, hogy az jó az arcára is!
2014. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!