Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen hajtotta a...

Mennyi idősen hajtotta a motort páros lábbal a gyerkőcöd?

Figyelt kérdés
Fiam 2 éves, de még mindig váltott lábbal hajtja.
2013. márc. 20. 10:39
1 2
 1/14 betta55 ***** válasza:
16 hósan,most 18 hós és kész akrobata már vele! :-)
2013. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

enyém 1 évesen páros lábbal hajtotta, aztán szépen ráérzett és váltott lábbal hajtja azóta, most 3 éves.

szerintem az jó, hogy váltott lábbal hajtja, úgy kell, nem? a biciklit is így tekeri :)

2013. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 évesen kapott egy motort, napi szinten játszik vele azóta is a lakásban de csak 15 hónaposan jött rá, hogy hogyan tudja hajtani (eleinte hátrafelé) és csak 18 hónaposan sikerült páros lábbal haladni pedig az elejétől fogva próbáltam mutatni neki. :) Most 19 hónapos és már profi minden irányban. Ne add fel, majd csak ráérez! :)
2013. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy általában először páros lábbal hajtják és csak utána váltott lábbal :) Az enyém olyan 15 hósan kezdett motorozni, páros lábbal (csak rá két hétre tanult meg önállóan járni). Váltott lábbal csak jó pár hónappal utána kezdte el hajtani. Két évesen meg hol így, hol úgy ment...
2013. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Váltott lábbal kell.
2013. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 betta55 ***** válasza:
Váltot lábbal kezdte,de rájött,hogy páros lábbal gyorsabban tud vele menni.
2013. márc. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam amióta motorozik (kb 1,5 éves kora óta) váltott lábbal hajtotta.

Most elmúlt már 3 éves, jó pár hónapja nem motorozott, most újra rákapott, és most sokszor hajtja páros lábbal.

Szóval ő 3 évesen kezdte el páros lábbal hajtani :)

2013. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Váltott lábbal is kell hajtani, az a jó. Én is aggódtam, aztán megmagyarázták, hogy ez így jó. :)

A lányomat másfél évesen kezdte igazán érdekelni a motorozás, rögtön váltott lábbal kezdte hajtani, még most is úgy megy vele.

2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én pont azon aggódtam, mikor fogja váltott lábbal hajtani... páros lábbal gyorsabban tudnak menni vele.

A fiam a futóbringát is páros lábbal hajtotta először, aztán jött rá, hogy váltott lábbal jobb, úgy lehet lassabban is menni, ha anyát úgyis meg kell várni....

2013. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15 hósan kapott motort, váltott lábbal kezdte el. Most 18 hós, van neki bébé taxi is, azt páros lábbal hajtja.
2013. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!