Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 éves lányom Béres cseppet...

1.5 éves lányom Béres cseppet szed, de most látom rajta, hogy meg fog fázni?

Figyelt kérdés
Amolyan megérzés, látszik rajta, hogy valami nincs rendben. Eddig 5-7 cseppet kapott 2x naponta,most emelhetem a dózist? Mennyire? Köszönöm a tanácsokat!
2013. márc. 21. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
10 kg felett napi kétszer 5 cseppet ihat, vagyis egy nap max. 10 csepp.
2013. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ez inkább ezotéria kategória.
2013. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, nagyon aranyos vagy és sokat segítettél.
2013. márc. 21. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy neked milyen kategória, nehogy már ez számítson. Itt sok kisgyerekes anyuka van, elég sok ilyen jellegű kérdést tesznek itt fel, nem ez az első. Amúgy a Béres cseppnek mi köze az ezotériához, tiszta természettudományon alapszik.

Ezotéria:

okkultizmus

mágia

alkímia

asztrológia

spiritualizmus

teozófia

gnoszticizmus

Kabbala

antropozófia

szabadkőművesség

rózsakeresztesek...

wicca, újpogányság,

ezoterikus buddhizmus (Vajrayana), reinkarnáció

sámánizmus

sátánizmus (ez az ún. bal kéz útját követi)

szúfizmus...

Valahogy sehova nem tudom besorolni a Béres cseppet, ami a természetes gyógymód egy képviselője és ásványi anyagokból áll, semmilyen misztikum, varázslat, képzelgés nincs benne.

2013. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látszik rajta, nyűgös és melege van. Ilyenkor megfázás következik, nem a kártyából olvastam ki,megérzés és a jelek is erre utalnak, semmi köze az ezoteriához.
2013. márc. 21. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Aki azt hiszi, hogy a Béres csepp adag megemelése hirtelen visszafordítja a kezdődő náthát, az nagyon hiszékeny. Így tessék érteni!
2013. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem, így hiszem, hittem. Kár, hogy nem fogalmazol pontosabban, talán nem érezném magam kigúnyolva. Köszönöm, a további válaszaidra nem vagyok kiváncsi.
2013. márc. 21. 10:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom! Senki se hiszi, hogy a Béres csepp visszafordítja a náthát, csupán ha nagyobb adagot kap betegség esetén, akkor meggyorsíthatja a betegség lefolyását, könnyeben átvészelheti a gyerek. Hogy tudná visszafordítani a náthát? Ha te ilyeneket gondolsz, te menj át az ezotéria kategóriába, mert valami nem tiszta, Kérdező biztos, hogy arra gondolt, hogy nagyobb mennyiségben könnyebben átvészeli a gyerek a náthát. Ezért adunk több C-vitamint is megfázás esetén. Mindezek tudományosan vannak bebizonyítva, egy orvos se tagadná le.
2013. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én alapból napi 10 cseppet adok 10 csepp c-vitaminnal. Amikor beteg, akkor duplázok, tehát reggel-este 10-10.
2013. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!