Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom gyürüsujján van...

Erica17 kérdése:

A kislányom gyürüsujján van egy csontkinövés szerü valami. Mitöl lehet? Elfog tünni? Valaki tapasztalt már hasonlot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idos ?
2013. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd el a sebészetre.Az én kisfiamnak 17 hónaposan vettem egyet észre a mutató ujján.Ilyesmi volt kinézetre.Fél évet vártunk,hogy elmúlik e.Nem múlt el,kivették neki.Ganglion volt.Azóta nincs neki.
2013. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1 éves.nem fáj neki,mind a két kezén van de az egyik hegyesebb.
2013. márc. 21. 15:16
 4/10 A kérdező kommentje:
A fején is találtam egyett a füle mögött elöször azt hittem megütötte de nem tünik el
2013. márc. 21. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor így nem tudom mi lehet :( Szerintem vidd le a sebészetre aztán megnézik.Legalább meg tudod mi az.Ha meg semmi különös akkor is megnyugszol legalább.Én mindig azt mondom inkább nézzenek hülyének,de ha valami aggaszt elviszem orvoshoz.
2013. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is igy vagyok vele.A védönö se tudja megmondani hogy mi az.Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 21. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd majd el és írd meg mit mondtak!
2013. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd el sebészetre .Nekem is van ilyen kinoves az ujjamon ,és azt mondták amig nemfáj nemcsinálnak vele semmit. De valaki mozgatni sem tudja az ujját ha más fajta az a kinovés...

Lehet ,hogy neki sem lessz semmi,de jobb tudni mi az :)

amugy 1.voltam

2013. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben és köszi
2013. márc. 21. 15:27
 10/10 A kérdező kommentje:
nem fáj neki mert rendesen fog vele meg mászik is rajta.nem mondani meg hogy van ott valami amig ki nem nyujta az ujjait mert csak ugy érzed
2013. márc. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!