Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor várható javulás?

Mikor várható javulás?

Figyelt kérdés
Mindkét fiam beteg.Kissebbiknek csütörtökön antibiotikumot írtak fel,mert nagyon csúnyán köhög,lázas.De még az éjjel is láza volt.A köptetőtől pedig egyre csúnyább a köhögése.A nagyobbik is csütörtök éjjel óta lázas,de ő csak tegnap kapta meg az antibiotikumot(csütörtökön még nem vette komolyan a dokink).3 napja nem alszom,elkeserít,hogy újra és újra visszamegy a lázuk,mikor lesz jobb?Mikor hat a gyógyszer?segítsetek!

2013. márc. 23. 06:32
 1/4 anonim válasza:

A lázban nem vagyok jártas, az én kisfiam nem szokott még nagyon betegen sem lázasodni.


Köhögós nyavajában benne vagyunk, valami vìrus van, és nem tudom meddig tart. Azt hallottam, ez a köhögés eltarthat 2-3 hétig is. Mi túl az antibiotikumon, hörgőtágítón 2 hete köhögünk. Nagyon hurutosan. Mellette folyik is az orra.


A gyerekeid 1-2 napja kapják csak a gyógyszert, alapból 5 napig kell szedni. Szerintem ne izgulj. Add a gyógyszereket, lázcsillapítót, és ha nem javulnak, hétfőn vidd őket vissza.

Jobbulást!

2013. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,csak a láz menne már le!
2013. márc. 23. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 1 hét alatt elmúlt, de addig gázos volt a helyzet. Iker kislányaim egyszerre voltak beteget.(mint mindig)

Nyomasd neki a C-vitamint is.

Mondjuk nálunk nem írnak fel azonnal antibiotikumot, aminek én örülök is, úgyhogy mi csak a köptetőt használtuk és a Cebiont.

2013. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szerda este fülfájással kezdődött. Csütörtökön a fül-orr gégész Aktil duó antibiotikumot írt fel 5 napig. Holnap lejár az 5 nap. Tegnap nagyon csúnyán elkezdett köhögni, és tele van az orra állandóan. Ma reggel lázasan ébredt, kapott kúpot, most délután 4-kor ismét 38 fok fölött volt a láza. Tiszta ideg vagyok én is!Főleg hogy egy órája megkapta a kúpot és még most sem ment le. Holnap vissza megyünk a dokihoz.Tudom nem sokat segítettem a hozzászólásommal, csak mi is hasonló cipőben járunk...
2013. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!