Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereküléssel kapcsolatban?...

Gyereküléssel kapcsolatban? 15-36kg kategóriájú ülést keresek, Römer, Cybex, Maxi-Cosi márkájúakat néztem, mindegyik isofixes, mindegyik jó minősítést kapott ADAC teszten. Gyakorlatilag ugyanolyan jó mindegyik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi,kinek hogy váltak be az említett márkájú ülések.Esetleg,ha valakinek van bőrborítású gyermekülése,kíváncsi lennék a tapasztalataira.
2013. márc. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Maxi cosi rodit vettem, mert nem csak a magassága, a szélessége is állítható!

Nagyon jó ülés, lányom szereti!


Www.brumimaci.hu rendeltem, ingyen van a kiszállítás 30.000 felett azt hiszem.

2013. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Römerünk van, nagyon szeretjük.
2013. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekünk cybex van,egy hónapja vettük.

[link]

3,5 éves a fiam,102 centi és 15 kiló.a másik ülése egy 9-18-as maxi cosi priori volt.súlyban még jó lett volna,de a feje már túlért,így erre cseréltük.nagyon meg vagyunk vele elégedve

2013. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó.
2013. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A maxi cosi tetszett a legjobban de beleült a lányom és nagyon a nyakánál ment az öv.A römer jobb volt .viszont a cybex volt a leginkább neki való.nagyon szeri ezt az üléskét kényelmes neki.Szerintem érdemes beleültetni mindbe és utána dönteni.

2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most írtam ki ezt.

A brendonban néztük múltkor őket (valamiért a römert nem), és ott amúgy az eladó nekünk a cybex-et javasolta, hogy szerinte az ár-érték arányban jobb.

Az ülése tényleg nem túl széles, de sztem az én lányomnak elég lesz. (eladó szerint a fiúknál, ha elkezdenek jobban vállasodni, akkor lehet gond, de inkább csak extrém esetben :))

A rodi és a cybex ülése is dönthető valamennyire (nem

annyira, mint mondjuk a 9-18 kilós).


Nekünk a kanapénk bőr itthon, utálom, hogy ragadok bele. De itt praktikus, mert könnyen tisztítható. Az autóban meg mi nem eszünk, ott kivédhető, hogy maszatos legyen :)...


Ti esetleg vettetek azóta?

2013. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!