Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

Kislányo hörguruttal kezelték. Mi adtunk neki 2 napig propolisz tablettá, meg a szokásos köptetőt stb.. Doktornő felírt neki Suprax antibiotikumot és Ventinol hörgptágítót. Rá két napra piros kiütések jelentek meg rajta. 6. nap abbahajytuk az összes gyógyszer szedését és kaptunk rá patikai kérmet, meg fenistil cseppet, és Aeriust is. Azóta nme javult a helyzet, sőt terjed tovább.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. márc. 24. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a csalánkiütés.
2013. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez allergia, valószínűleg az egyik gyógyszer valamelyik összetevőjétől kapta. Én megmutatnám bőrgyógyásznak.
2013. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Több ismerősöm gyerekének is lett ilyenje a propolisz tablettától.
2013. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
....És ez magától is elmúlna ha nem kezelnénk? Mert olyan rémísztő ahogy kinéz. Miért nem javul a helyzet? Terjed tovább sajnos.Az ismerősötöknek mennyi idén belül múlt el?
2013. márc. 24. 16:05
 5/8 A kérdező kommentje:
igen a gyerekorvos is azt mondta, hogy csalánkiütés,de nem lehet tudni, hogy mitől...
2013. márc. 24. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Allergia. :( Én ugyanígy néztem ki a propolis után sajnos nagyon allergén aki pollenre allergiás az arra is :( Sajnos én csak utólag jöttem rá erre. Hogy miért nem múlik ( kenőcsnek elocomot kaptatok?) a fenistilre meg aeriusra azt nem tudom sajnos.
2013. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de csak 2 napig kapta összesen 5szem propolisz tablettá. Létezik , hogy még mindig attól van rajta? és már több mint másfél hete kapta..
2013. márc. 24. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:

hát akkor hogy elbizonytalanodj...

sztem meg az antibiotikumtól van...apósomnak volt ilyen épp most karácsony tájt..

ez allergiás reakció, terjedhet, és 6 hét volt mire elmúlt neki, semmit nem adtak rá, csak a gyógyszertári rázókeveréket, tudod, amit a szúnyogcsípésekre is adják, és calciumot pezsgőtablettában...


szegénykém...azért vidd el orvoshoz sztem..mármint bőrgyógyira..

2013. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!