Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Supinált cipőt? De melyiket?

Andy8719 kérdése:

Supinált cipőt? De melyiket?

Figyelt kérdés
Melyik a legstrapabíróbb supinált cipő?Milyen márkát válasszak?Valakinek valami tapasztalat?
2013. ápr. 5. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt már Supi, Supi+, most Salus van. Ez utóbbit szereti a lányom a legjobban, ez szerintem elég kényelmes, puhább, tartósnak mindegyik bőven kibírja, amíg kinövi a gyerek.
2013. ápr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anyács ***** válasza:
Nekünk is a Salus vált be a legjobban!
2013. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Szamos van, nagyon jó.
2013. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 5. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Salus
2013. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is Salust vettünk,nekünk nagyon bevált!
2013. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Salussal kezdtünk, de átváltottunk a Szamosra. Nekünk ez sokkal de sokkal jobb.

Alacsony lábfejű, vékony bokájú a lányom. A salus csak lötyögött rajta, nem tartotta eléggé. (talphosszban nagy kellett, de azok túl bők voltak)


Szóval függ attól, milyen a kicsi lábfeje.

2013. ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát átlagos a lábfeje vagy talán kicsit szélesebb.A probléma hogy fogalmam nincs,hol tudnék neki Salus illetve Szamos cipőt venni!Valakinek valami tipp?hol tudok neki venni?rendelni nem szeretnék,mert nagyon válogatós a lányom.Meg abban nem bízok(nem tudom,h áll rajta).Zala megyei vagyok!Hol van a környékünkön bolt,ahol beszerezhetnék egy ilyen cipőt?Valaki tudna segíteni?
2013. ápr. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!