Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves gyerekkel kismamaként...

4,5 éves gyerekkel kismamaként jó lenne egésznapos programot szervezni a nyiregyházi (Sóstói) vadasparkba?

Figyelt kérdés
És mikor jobb, nyáron? Oda-vissza 2-3 órás autóval mennénk.

2013. ápr. 8. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Hány hetesen?

A saját terhességemből kiindulva a 14-38. hét között simán bevállalnám, mert nagyon jól éreztem magam, sok energiám volt.


De nyilván te érzed, hogy mit bírsz.

2013. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Erre pont alkalmas a C#. Egyszerű programokat lehet vele csinálni egyszerűen.
2013. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán.
2013. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mi eddig csak nyáron voltunk,és hétköznap,mert hétvégén rengetegen vannak meg munkaszüneti napon

mi Debreceniek vagyunk,tehát nem vagyunk messze,de reggel indultunk korán,ott elbóklásztunk négy órát,aztán megebédeltünk és ebéd után jöttünk haza.a fiam aludt hazafelé,jól kiszaladgálta magát

mi minden nyáron elmegyünk,most 3,5 éves a fima,de előtte is voltunk az unokahúgaimmal,nagyon szeretjük

2013. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10 hetes vagyok, de május vagy június lenne aktuális a munkánk miatt a férjemmel. Most jól érzem magam, remélem igy is marad.

Van ott hova leűlni ha elfáradunk, vagy ha a lányom éhes stb?

Mi az a C#?

2013. ápr. 8. 19:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szép állatkert és óriási. Jól fogjátok magatokat érezni.
2013. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
van hova leülni,vannak padok és van több kajálda.sok fa van,van árnyék.van több wc is,ami tiszta,legalábbis amikor mi voltunk mindig tiszta volt.szerintem május vége tökéletes,meg június eleje,akkor elvileg még nincs nagyon meleg
2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van minden, etkezo fagyizo stb de ez egy 6 oras seta amibol 20 percet ultunk. Minden allatot vegigneztunk, elefanttal fotozkodtunk foka es pingvin showt neztunk jo volt de en is 10 hetes vagyok most es nem mennek az tuti... Gyonyoru de iszonyat hosszu... A gyerek leginkabb a babakocsiban volt feluton szallt ki mikor megalltunk langosozni es fagyizni. Az en Fiam 2 volt akkor. Szerintem ha nagyon jol kezelheto 4,5 eves akkor siman jo program. Vicc nelkul 6 ora ha mindent vegignezel es nem idozol csak 1-1 allatnal. Kerj emailben programfuzetet hogy mikor mi van melyik allatnak van musora, etetese mert ugy nagyon latvanyos a kicsinek.
2013. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja es 2 es fel ora kocsival oda vissza 5 mi reggel 6 kor indultunk 9re voltunk lent
2013. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes terhes voltam, mikor voltunk 2 és 4 éves gyerekekkel, mit mondjak eléggé elfáradtam a nap végére, de egyébként jól éreztük magunkat, vannak padok le tudtunk ülni pihenni. Ja és mi május eleján voltunk hétköznap így nem voltak olyan sokan.
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!