Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Be kell íratni az iskolába...

Be kell íratni az iskolába ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Kislányom májusban tölti a 6.életévét.Az óvodai szakvélemény alapján még egy évet óvodában kell maradnia.Most be kell íratni az iskolába vagy sem?Vagy szólni kell, hogy marad egy évet. Az óvodában nem mondták, de a neten azt olvastam kötelező minden tanköteles gyereket beíratni még akkor is, ha marad.Hogy van ez?
2013. ápr. 9. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész beiratkozni es bemutatod a szakvéleményt.
2013. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Be kell vinned a körzetes iskolába még MA az óvodai igazolást, amivel eltanácsolják még az iskolától. Elvileg ezt soron kívül leadhatod!!!


Sok sikert! :o)

2013. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, a körzeti suliba köteles vagy beíratni, bemutatni a papírt, de természetesen marad az oviban. Aztán jövőre ha nem a körzetesbe akarod vinni az sem baj, majd akkor elintézed, de most a körzetibe be kell menned.
2013. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A beiratkozas napjan kell menni. Max elotte jelezheted, de akkor is be kell iratni. Iskolatitkar
2013. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Voltunk az iskolában. Beszéltünk az Igazgatónővel. Nem tudott róla semmit, hogy ez esetben mi a teendő. Nem kellett beiratni, se leadni a papírt. Végül beírta az ottani névsorba a nevéhez, hogy óvodában marad.Kicsit furinak néztek minket, hogy mit keresünk ott.Majd jövőre menjünk. Remélem nem lesz ebből semmi gond utólag. Mi megtettünk mindent. Amúgy az oviba se tudtak mit mondani.
2013. ápr. 9. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
az óvodában tudniuk kéne a menetét. azért kell bemenned akkor is, ha marad, mert mint tanköteles korú körzetes gyerekük, benne van a rendszerükben. ha nem mész be felmutatni a papírt, hogy marad oviban, akkor szeptemberben keresni fogják. szóval jól csináltad, de nem értem, hogy az iskolában miért értetlenkedtek, ez eddig is így működött. egy óv.ped.
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Megnyugodtam egy kicsit.Se az oviban, se az iskolában nem voltak képben, hogy mi a teendő. Azért lehetne egységesebb a dolog. Az iskolában is csak amikor erősködtünk került elő a névsor és csak utána írták be.De legalább fel van jegyezve.Így talán nem veszünk el a rendszerben.
2013. ápr. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!