Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit foglalkoztok 4 éves...

Mennyit foglalkoztok 4 éves gyerkőcötökkel? Együtt játszás és a foglakozást értem ez alatt (rajzolás, festés stb).

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
az én kisfiam nem nagyon igényli, nagyon jól elvan egyedül is.
2013. ápr. 10. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már ovis, úgyhogy csak délután szoktunk együtt játszani. Enyém eléggé igényli, mivel az oviban hozzászokott hogy mindig játszik vele valaki. Sokszor elvan azért magában, de sokszor kéri, hogy játszunk vele mi is.

Szituációs játékok, rajzolás, gyurmázás, kirakózás, mikor mit.

2013. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat. Egész délután. ( társasjáték, kártya, kirakók, olvasás, bábozás, feladatlapozás, lego, geomag, logico primo, biciklizés, labdázás, bújó cska.....tiszta ovis vagyok már én is:)
2013. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

4 éves kora előtt nem sokkal kezdte az óvodát, tehát addig gyakorlatilag 0-24-ben együtt voltunk.


Most egész nap oviban van, pontosabban fél 9-től fél 4-ig.


5 perc alatt érünk haza gyalog, jó idő esetén maradunk kint az udvaron. Ott eljátszik a nagyobb testvéreivel. Labdáznak, fociznak, kismotorozik, futkos.

Itt bent sokat LEGO-zik, építget, kérdezget bennünket. Szeret mesét nézni, néha azt is kérdezgeti, hogy ez mi, az mi. (Kisvakond, Thomas, Pom-Pom a kedvencei)


Újabban sokat színez, próbálgatja kivágni, persze felügyelettel. Szoktam nekik sógyurmát készíteni, különböző színekben, azt nagyon szereti.


Játszótérre nem járunk sűrűn, talán havonta 2-szer. Hatalmas az udvar, szeret kint lenni.

2013. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!