Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5éves kisfiam úgy tiltakozik...

3,5éves kisfiam úgy tiltakozik az ovi ellen h piszkálja, lökdösi a gyerekeket! Hogyan segíthetnek neki, hogy ez megszűnjön?

Figyelt kérdés
elvileg szeptember óta jár oviba a kisfiam,de sokat nem volt mert állandóan beteg,novemberben volt utoljára egesz hónapot,decemberben 3,januárban 4 napot! Február,márciusban nem ment mert kivettek az orrmandulaját!múlt héten kezdett,minden nap sírt,többször is hogy haza szeretne jönni! Es ma már ismét az mondta az óvóneni hogy piszkálta a többieket (ellöki őket,szétrontja amiket építenek),aztan a másik pillanatban pedig sír hogy haza szeretne jönni (ősszel is ugyanez volt a helyzet) Egyértelmű hogy azért csinálja mert nem akar ott lenni,es a feszültség így jön ki rajta! A helyzetet súlyosbítja h én itthon vagyok a másfel éves tesojaval,es biztos ez is közrelátszik nála! Az óvónők szerint ne hagyjam ot is itthon,muszáj megtanulnia hogy oviba kell járni (annal is inkább mert hamarabb vissza kell mennem dolgozni mint ahogy a kicsi 3éves lesz,ő hamarabb fogja kezdeni az ovit!) Tanácstalan vagyok,nem tudom mi lenne a jó megoldás,hogyan segíthetnek neki h jobban érezze magát!????
2013. ápr. 16. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem vinném, itt a nyár, úgyis jön a szünet az oviban, majd egyszerre adnám be a kettőt egy csoportba!!!

Óvoda érettnek is kell lennie egy gyereknek, ezek szerint ő még nem az!!!!

2013. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megbeszéltük es hétfőtől nem alszik az oviban! De menni fog,mert muszáj hogy közösségbe járjon! Amúgy azt mondta az óvónő hogy nem csinálja folyamatosan,szépen eljátszik,aztán valószínű eszébe jutunk,es kiadja a dühet! Akkor tombol! Aztán megint elvan. Nagyon sajnálom de azt sem akarom h az ideg forrjon benne! Szeptembertől megpróbáljuk megint az ottalvást! Hátha addig változik annyit! Már most is változott,mert ősszel nem játszott semmit,csak bolyongott es rombolt! Télen nem járt (csak ugye pár napot) es most pedig már leül játszani! A kicsit pedig nem fogom tudni hamarabb beadni mert változott a törvény es nem mehet 2,5évesen,hiába lesz szobatiszta :-(
2013. ápr. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!