Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Teafa olaj futószemölcsre?...

Teafa olaj futószemölcsre? Doktornőnk ajánlotta, de nem mondta, hogy hogyan alkalmazzuk!

Figyelt kérdés

Én illóolajat vettem, azon úgy van, hogy növényi olajba pár csepp belőle, és azzal bedörzsölni. De hányszor? Napi egy elég, vagy inkább kétszer?

Ráadásul csípi neki. Először letöröltem, most hígabbat kevertem, és mikor fájlalta, elvontam a figyelmét. Így nem kellett letörölni. Remélem használ! Tapasztalatok?


2013. ápr. 18. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem használt : teafaolaj, kecsketejszappan, krémek... Ami használt, az a magánbőrgyógyász, kivágás, antibiotikum, azóta teljesen tünetmentes,1 alkalom volt, előtte 1 évig jártunk ide-oda és próbáltunk ki mindent.
2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!