Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek 4-5 éves gyerkőce...

Akinek 4-5 éves gyerkőce kénytelen aktív junior sajkabetétet hordani, segítene, hogy milyen márkájú cipőt, szandit tudtak venni?

Figyelt kérdés
Eddig szupinált cipőket hordtunk. Örültem, amikor mondta az ortopéd szakorvos, hogy talpbetétet ír fel, gondoltam, most már bármilyen helyes kis cipőt tudok neki venni. Nagy csalódás ért. Már a "nemistudomhanyadik" üzletbe járok, de vagy nem fér bele, vagy kicsi a kérge, vagy van saját betét benne amit nem lehet kivenni. Teljesen tanácstalan vagyok, minek írnak fel a lábára szabott betétet, ha képtelenség hozzá cipőt találni. Most elsősorban oviba való szandit keresek. SEGÍTSETEK!!! :-(
2013. ápr. 19. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én gyógypedagógusként tudok csak egy picike segítséget írni, nem is gondolkodtam ezen, hogy a szülőknek mekkora gond ez. (Köszönöm, hogy feltetted ezt a kérdést!) Nálunk a gyerekeknek akik ilyen betétet hordanak vagy közgyógyra készült cipőbe van beletéve a betét, vagy a kínai piacon vesznek a szülők tornacipőt, szandit, nem ritkán 1-3 számmal nagyobbat mint a gyermekre kellene. Megpróbálok még utána kérdezni, hol lehet cipőt találni hozzá.
2013. ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok, egy anyuka azt mondja ő a Szabos cipőboltban vette a cipőt. (nagyon szép cipő)
2013. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azt nagyon szépen megköszönném!!!!!!

A tornacipővel az a gondom, hogy nemigen tartaná a bokáját. Sajnos a fiamnak elég lazák az ízületei és hozzá igen gyengék az izmai, ezért eddig mindig magas kérgű cipőket hordtunk.

2013. ápr. 19. 09:09
 4/9 anonim ***** válasza:
SZAMOS
2013. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy Szabos? Nem Szamos? Nincs találat a google-ben Szabosra.
2013. ápr. 19. 09:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokkal gyorsabb vagy mint én :-)
2013. ápr. 19. 09:12
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


(ezt is az egyik anyuka javasolta)

2013. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Siesta cipőkbe is jó, nem mindegyikbe de a legtöbbe bele illik 2 számmal nagyobbat kell nézni. De mindenképpen vigyétek magatokkal és próbáljátok fel. 5000-10000Ft között lehet ilyen cipőket találni. Valamint a Richter cipőt mondja egy apuka, de ő azt külföldön vette.
2013. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Sikerült végre nagyjából minden feltételnek megfelelő szandált találni. Richter márkájú, mint megtudtam 2009-óta a Siesta gyerekcipőket ezen a néven forgalmazzák. Elég magas és erős a kérge, puha a talpa, és persze a lényeg, belefér a betét.
2013. ápr. 20. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!