Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 év körüli fiúnak mit ajánlan...

3 év körüli fiúnak mit ajánlanátok szülinapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Illetve e te gyerkőcöd mivel szeret játszani?

Egy örökmozgó,nem igazán ül meg sokáig egy játékkal!Sokat vagyunk kint az udvaron,mióta ilyen jó idő van szinte egész nap:csak enni,aludni járunk be!

Van kint csúzdája,homokozója,labdájai,mindenféle járgány(motor,roller,gokart,lábbal hajtós traktor stb)nyáron medence stb!De mégis valami kinti játékot szeretnék neki de nem igazán van ötletem!

Ami nagyon tetszik nekem az egy kicsit húzós az ára:

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=kJAHafFzLoA


Na szóval ajánljatok valamit amivel a ti fiatok szívesen eljátszik


2013. ápr. 19. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Trambulin ? (hasonló árkategória, az enyémek imádják ha van lehetőségük kipróbálni ki sem tudom csalni őket semmivel. Sajna mi panellakók vagyunk így nálunk nem opciósak a saját kerti cuccok)

Az egyik nagyinál van olyan kis asztalka, ami magas peremű, abba szoktunk nekik sarat csinálni, azt is szeretik (bár ha van homokozótok akkor gondolom ez kilőve)

talán kis bunkert/játszóházat is kaphatna, ha még nincs neki, azt éveken át élvezhetné...


A fiam amúgy szintén 3 éves, a nagymozgásos játékokat is imádja, meg a puzzlee-t, lego-t is.

2013. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Trambulinja is van.

Homokozóba szoktam neki csinálni nyáron sarat.

Kis házikója is van,Apa csinálta neki fából tehát az is kilőve.

Hát igen végül is szinte minden létező kinti cucca van.


Esetleg valakinek van tapasztalata Hot Wheelses pályákkal kapcsolatban!Egy 3 éves szereti??

2013. ápr. 19. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Trambulin, kerti hinta, mászóka, függő fotel, bicikli (futó vagy pedálos) rengeteg dolog van amit lehet neki...
2013. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van hot wheels illetve volt. Ez szerintem elég magyarázat milyen hamar zúzta le.. Karácsonyra kapta és újévre már nem volt elől..
2013. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hordozható, szétszedhető mérleghinta, ami körbe is forgatható. 2,5 és 5,5 évesem is imádja. Márkát sajnos nem tudok mondani, mert nincs meg a doboza, de hátha találsz, ha rákeresel.
2013. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg tölcsér, amibe pörgetheted, kiváló szenzoros eszköz. Vagy ilyen bujkálós alagutas házikós valami.
2013. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Biciklije is van futó is meg pedálos is!

Mászóalagutas sátorja is van.


Kedves nemtudom hanyadik válaszoló!

Ilyen a ti mérleghintátok:???

[link]

[link]

2013. ápr. 22. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:
A 2. van meg nekünk. Csak ajánlani tudom. Egy gyerek is jól elvan vele, ha te a másik végét emeled, forgatod.
2013. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!