Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Balatonlelle 2 évessel?...

Balatonlelle 2 évessel? Milyen a strand? Van kis víz? Más helyek a Balatonnál, ami gyerekbarát Balatonos?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Isteni,gyerekkel a legjobb.A strand szuper,homokos, kicsi s víz.
2013. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zabmester ***** válasza:
100%
Mi voltunk Lellén, amikor a fiam még csak 9 hónapos volt, imádtuk :)
2013. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is voltunk a 2 és 4 évessel, utána minden évben egy hetet. A szabadstrand vize mélyebb, a fizetős szépen rendben tartott homokos, ha métereket mész beljebb még ott is a térdedig ér a víz, és a belépő ára sem volt horror. Kisgyerekkel a legideálisabb hely.

A kisgyerekes családok kitelepedtek a víz mellé, kirakták a szélsátrat meg a napernyőt, anyukák elterültek a szélén a gyerekek meg pancsiztak.

2013. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lellén és Szemesen van ilyen tengerpartszerű, gyerekbarát strand. A szemesi kisebb, viszont az szabadstrand, tehát ingyenes.

Lehet, hogy máshol is van, én ezt a kettőt ismerem.

2013. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Én úgy tudom a balatonszemesi strand is gyermekbarát. Sokáig be lehet gyalogolni, és térdig ér a víz.

Lellén nem jártam még.

2013. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelle nagyon jó. Mi is a két évesünkkel voltunk. Imádta, igaz fizetős.
2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lelle a legjobb gyerekes hely!! Idén is oda megyünk.


"Tengerpart" strand, sétány, vidámpark, cirkusz, kis vidámpark, zamárdi kalandpark egész közel van...

2013. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi voltunk Lellén 3 db fél évessel 2 éve, tavaly 1,5 évesek voltak, és idén is megyünk 1 hétre (most már 2,5 évesek lesznek). Sekély a víz, van hosszú szakaszon szabadstrand (ingyenes) és van a kiépített homokos fizetős strand is. Szerintem kifejezetten gyerekbarát hely. Vannak játszóterek is. Az árak persze "balatoniak", de nem annyira drága, mint Siófok vagy Keszthely.
2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már le is foglaltam!
2013. ápr. 23. 13:57
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!


Balatonlellén a fizetős strandon napijeggyel ki-be lehet járkálni?

2013. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!