Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek 3 évesen...

Anyukák, akiknek 3 évesen oviba kell mennie a gyereküknek, hány órára viszitek be?

Figyelt kérdés
Azoknak az anyukáknak a válaszára vagyok kíváncsi, akik otthon vannak pl. kistesóval.
2013. ápr. 23. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Itthon vagyok a kicsivel. A nagyobbik 3 éves múlt és ovis. Ebéd után hozom el, itthon alszik.
2013. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy naponta hány órát kell minimum ott lenni a gyereknek? Ha van egyáltalán ilyen...
2013. ápr. 23. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs meghatározva h mikor kell érte mennem csak mindenkinek az van h 8ig be kell érni... én fél nyolcra viszem itt van tőlünk 2 percre és negyed 4kor hozom el
2013. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy mikorra kell odaérni, az ovoda fuggo, nálunk 3/4 8ra kellett, mert akkor kezdődtek a foglalkozások. Ha ebéd utan hoztam el, akkor fel egyre kellett menni.
2013. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én uzsi után, 3kor hozom el. Inkább most szokja meg, mint később ne értse, miért marad ott végig.
2013. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokáig én hordtam reggel, akkor fél 9-re jártunk. Egy ideje az apukája viszi be reggel fél 8-ra.

Vagy ebéd után megyünk érte 12:45-re vagy uzsi után fél 4-re. Reggel meg szoktuk beszélni, hogy bent aludjon-e vagy sem. Legtöbbször bent alszik, neki is jobb és nekünk is jobb (a kistesó alvása miatt).

2013. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Januárban tolti a 3-at, de idén szeptembertol már megy oviba. Októberben érkezik a tesó. Fél naposra írattam be, ebédet nem kértunk, mert az ovi mellettunk van és miért fizessek érte, ha otthon leszek a kicsivel. Tehát fél 12-kor megyek majd érte.

Nyílt napkor alig tudtam elhozni a gyereket az oviból, ott akart ebédelni és ott aludni. Ha majd nem akar hazajonni, akkor marad egész naposra.

2013. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Köszi utolsó, nálunk szinte csontra pontosan ugyan ez a helyzet. Januárban lesz 3 éves, még nem tudom mikortól menne oviba, mert csak május 6.-tól van a beiratkozás. És novemberben jön a kistesó. 2 perc sétára lakunk az ovitól, én is úgy gondoltam, hogy csak délelőtt viszem be, itthon ebédel. Aztán majd tőle teszem függővé a későbbiekben. Ha szeretne tovább maradni, akkor nem tartom vissza.
2013. ápr. 24. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!