Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel erősíted gyermeked...

Mivel erősíted gyermeked immunrendszerét?

Figyelt kérdés

teljesen tanácstalan vagyok már!!!

lányom 3 éves,2 éves koráig szinte talán ha 2x volt beteg.

azóta viszont nagyon sokszor.

február elején volt egy tüdő gyulladása,az ovit nem is tudta kezdeni kapásból,

de azóta is egyfolytában beteg.

meg gyógyul,elmegy oviba,2 nap és kezdődik minden előröl.

sikeresen megfertőzte az 5 hónapos öccsét is,

aki 2 hete nem tud belőle kigyógyulni.

én is folyamatosan vissza esem.

már fogalmam sincs mit tehetnék,

kezdek bele fáradni.

próbáltam a propoliszt,de azt folyamatosan csak 2 hétig lehet,aztán 2 hét szünet és újra,de nem használt.

adok neki forever multi vitamint,

valamint vasat kéne kapnia mert a tüdőgyulladáskor

borzalmasan leesett neki,de amikor gyógyszert szed a doki nem engedi,de hát szinte folyamatosan gyógyszert szed,így a vasat szinte nem is kapja.

bocsánat ha túl lett.


2013. ápr. 26. 09:10
 1/7 A kérdező kommentje:
még arra gondoltam h maradt antibiotikum/vízben oldódó tabletta/,hogy azt oda adom neki,mert mindig cataflam cseppet ad neki doki.
2013. ápr. 26. 09:13
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

A mi dokinénink Broncho Waxom immunerősítőt írt fel.. sajnos elég drága 5 ezer Ft. De felsőlégúti betegségek ellen nagyon hatásos.

Az én kisfiam 3-4 havonta egyszer beteg. 6 hós korától... egyszer volt, hogy több mint fél évig kihúzta.. Pedig a "széltől is óvom" hogy ne legyen beteg.. És ő is gyógyszert szed állandóan. Pokoli!!


Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszik, szinte mindenevő. És mégis ....


Most majdnem 4 éves.. elkezdtem adni neki az Immonoglukant. Most ettől várom a csodát.

2013. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünkez vált be. Heti háromszor megyünk ősztől nyárig. Macerás és nem olcsó, de megéri, hogy azóta nem beteg.

2013. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és azt még elfelejtettem h a doki azt mondta nem kell immunerősítő,

majd az oviba megkapja a legjobb immunerősítőt.

aminek nem is lettem volna ellene,nem szeretem gyógyszerrel

tömni ha nem muszáj,

de így h szinte folyamatosan beteg....

2013. ápr. 26. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:

1.vok:


Nekem az anyósom orvos (felnőtt)és még Ő is azt mondja, hogy muszáj erősíteni az immunrendszerét..


Esetleg mandulakivétel sokat segít ám! A kisfiam orrmanduláját kivették 2,5 éves korában, mert alig kapott levegőt egy enyhe náthánál is. és horkolt éjszaka.


Garatmandulát is kivetetem, de ahhoz még kicsi.

2013. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapból adj neki "sok" foghagymát és C vitamint.

Ezenkívül a 21 C Immunity nagyon jó immunerősítő, de nagyon drága. szervezete és

Ha nem muszály ne adj neki antibiotikumot, mert hozzászokik a szervezete!

2013. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második éve jár a fiam oviba, és már millió fajta immunerősítőt kipróbáltunk, az orrmandulája sincs már meg. Most március elején megelégeltem, és azt mondtam, hogy nem adok neki immunerősítőt, csak C-vitamint, 3 havonta egy probiotikum kúrát, és Echinacea cseppeket. Azóta nem beteg, pedig a 2 év úgy telt el, hogy jó esetben egy hetet végig járt, utána 3 hetet itthon volt betegen.

Majd augusztus elején adok neki immunerősítőt egy hónapig, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz.

2013. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!