Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » KRUPPOS gyereknek egyszerre...

KRUPPOS gyereknek egyszerre mehet spiropent és ventolin? Rectodelt kúpot most fog kapni fürdés után, de nem tudom, hogy fújhatok-e neki ventolinból (spiropentet másfél 2 órája kapott nem hat. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
3 orvosból 1 sem érhető el...
2013. ápr. 29. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:

bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de mikor úgy jártam, hogy nagy baj volt a gyerekemmel és nem tudtam elérni orvost akkor a bethesd sürgősségijét hívtam, nagyon kedvesen voltak, 2 orvos van telefon közelébe, a nővér odaadja neki a telefont ha ő nem tud válaszolni.

egy próbát megér

2013. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de már megoldódott. Az egyik visszahívott még este...

Megkapta a kúpot kapott 1 puff ventolint és egész éjjel fuldoklás nélkül aludt... 5kor meg kezdtük elölről...

2013. ápr. 30. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!