Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis ballagásra kislányomna...

Bölcsis ballagásra kislányomnak ruha de milyen? Meg még egy pár kérdés.

Figyelt kérdés

Kislányom most ballag a bölcsibe juniusban..

Milyen ruhát vegyek neki?Link esetleg?Vagy kép?

És milyen ajándékot szoktak venni vagy milyen kis csokrot?

Torta ilyesmi legyen?Jön egy pár vendék időben el szeretnék készülni majd lécci segitsetek..))

Köszönöm előre is!:-)))))



2013. ápr. 30. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már a bölcsiben is ballagás van?


Én nem vinném túlzásba, ezért nem hívnék vendégeket.


[link]


Biztos van tavaszi, nyári szoknyája, add rá azt.


Csokor: néhány szál virág, rózsaszín, ciklámen.

2013. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem ilyen válaszokra vársz, de egyet kell értenem az elsővel, nem hívnék vendégeket. De mivel te fogsz, próbálok válaszolni:)


Ilyen stílusú ruhát vennék:

[link]

De esetleg megkérdezheted a bölcsiben, hogy mennyire kell elegánsan menni.


Elég szerintem egy aranyos kis csokor, esetleg olyan amiben van vmi kis plüssállatka.


Torta lehet, de talán elég néhány fajta sütemény. Esetleg vmi figurás cupcake:)

[link]

2013. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj, hogy ezt írom de bölcsiből minek ballagtatni a gyereket? Konkrétan az óvodai ballagást sem értem, a gyerek totál nem tud azonosulni vele, pedig elvileg Ő kellene, hogy legyen az akiről a dolog szól. De csak a felnőttek tudják élvezni a dolgot, nekem ez a véleményem. Tudom, senki sem kérdezte de néha herótom van már ezektől a dolgoktól, ami csak arról szól, hogy az emberek költekezzenek meg felhajtást csináljanak...
2013. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszkat!

Már nagyon régen van a bölcsiben ballagás..

Tavaj még nem ballagott a lányunk de nagyon édesek voltak...

Igen én is valami hasonlo kis nyári rucira gondoltam..

Nagy felhajtás nem lesz anyuék jönnek anyósék meg unokatesomék kb velünk együtt 14 en leszünk....

Nem mindenkit hivtunk meg csak tényleg őket..

sajnos sok felhajtani valo pénzünk nincs de mgis szeretném széppé tenni neki mert már most készülnek rá a bölcsiben pedig még egy honap van addig..

Köszönöm a válaszokat ha esetleg még van valami irjatok szivesen veszem...

2013. ápr. 30. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elég egy nyári ruha ami amúgy is van neki,és esetleg 1 szál virág ha már erőltetni kell a ballagást,oké hogy van az oviban is de már ott is túlzásba esnek a szülők,na meg az általános iskolain is,holott a középiskolai az igazi, na meg a diplomaosztó.
2013. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!