Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a kislányom...

Mit csináljak a kislányom szájpenészével és ujjszopásával?

Figyelt kérdés

3 éves múlt..pici baba kora óta szopja az ujját,nem tudom hogy a szopás hiánya miatt, mert nem tudott szopizni,a cumit nem szerette,és hogy ez vmi megnyugtatás nála vagy szokás nem tudom.

de állandóan a szájában van,most egy hete meg főleg!

ha kell,ha nem, és most a fő gondom hogy ki jött neki a kis inyén szájpenész is,..emiatt gondolom,mert hiába mondom hogy koszos kézzel ne kapja be az ujját,gondolom emiatt jött ki neki,kezelem glicerines borax ecsetelővel,nem tudom mikor múlik el ez neki,de fáj neki az biztos..


kérdéseim: hogyan tudnám leszokatni a ujjszopásról?

már a kis ujján göb van! (igaz én is szoptam kicsi koromban,lehet örökölte?)


a szájpenészt hogy tudnám hamarább kiirtani neki?

-fogmosás minden étkezés után?

-alapos kézmosás mindig

-állandó ecsetelés

-valamilyen szájfertőtlenítő folyadék?


köszi ha segítesz,ideges vagyok emiatt hogy neki fáj a kis ínye..



2013. máj. 5. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ujjszopásban sajnos nem tudok segíteni,cumipárti a kisfiam.és igen amiket felsoroltál azt mind csináljátok,talán még egy enyhébb ízű szájvizet is alkalmazhatnátok,amiben van olyan hatóanyag ami jó erre,kérdezz rá patikában
2013. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tantum verde sprém is van,az is jó lenne rá lehet.
2013. máj. 5. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!