Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis barátnőnek 5 éves, mit...

Ovis barátnőnek 5 éves, mit vegyünk szülinapjára?

Figyelt kérdés
Lányomat meghívta kis barátnője Mc Donalds.ba szülinapra.Nem tudom mit illene venni neki,nem akarok beégni ,hogy a többiek valami nagy ajándékot visznek.
2013. máj. 7. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép könyvet és egy tábla csokit:)
2013. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is egy tábla csoki,meg mondjuk egy plüss,vagy barbi babát :D 2-3 E forintért lehet venni sok mindent már :)
2013. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi matricás könyvet vittünk. kb 2 ezer volt, azt hiszem az volt a címe: Csak lányoknak.
2013. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem kértem komoly ajándékot lányomnak (és illik-nem illik) bele is írtam a meghívóba.

Ami lányomnak-lányaimnak-mindig jöhet és örülnek neki akármilyen apróság a hajgumi, hajcsat, hajpánt.

Mindig jöhet ceruza, zsírkréta, aszfaltkréta, filc, (főleg a csillámos filcnek nagyon örülnek), kifestő, rajzmappa, lassan már kimondott saját albumok.

De kapott plüst is, én nem szeretem, millió van már, és már 2 zsákkal odaadtam a védőnőnek is, adja akinek kell. Kapott napszemüveget is- amit szintén nem szeretek, mert én csak polaroid márkát adok a lányaimra.

De vehetsz pl királylány kiegészítőt, pl koronát.

2013. máj. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!