Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 3 éves státuszon milyen...

A 3 éves státuszon milyen egyszerű formákat "kell" rajzolni a gyerekeknek? Ha tud kört rajzolni és vonalat húzni, az elég?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett rajzolni és nem is tudott.Megmérték a súlyát,magasságát.Vizsgálták a hallását és a szemét.A szem vizsgálaton majdnem elbuktunk,mert nem akarta mondani amit lát.Szerencsére megjött a kedve.
2013. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig olyan szinten lazán veszi a védőnő ezeket a státuszokat, hogy pl. most a 3 évesen csak a magasságát nézte, én mondtam egy otthon mért súlyt és ennyi. Előre kitöltött mindent és csak odatette, hogy írjam alá. Szóval csak azért írtam, hogy sajnos ilyen is van...
2013. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek:-).

A mi védőnőnk nagyon lelkiismeretes, nálunk nézni fogja, ami nem is baj.

2013. máj. 7. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk bármit rajzolhatott, akár irkafirkát is. A lényeg az volt, hogy megnevezi-e, illetve azt figyelik, hogy közel hajol-e a papírhoz rajzolás közben.

A fiam

2013. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lemaradt a vége.

Szóval a fiam csigát rajzolt:)

2013. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!