Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereket érdemes...

3 éves gyereket érdemes elvinni a vidámparkba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van egy része, ami kifejezetten ennek a korosztálynak szól. (kis körhinták, kisvonat, mini óriáskerék) A hároméves fiam a kukacvasútat és az óriáskereket is kifejezetten élvezte.
2013. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak ne a pestibe, mert ott valamelyik nap is percekig lógtak fejjel lefelé az emberek az egyik gépben, mire kiszabadították őket... :)
2013. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vidámparkban dolgozom és ez a fejjel lefelé lógás igencsak fel lett fújva... Ott ültem mellette amikor megállt a flying circus és 2 perc volt az egész, ahhoz képest már 20 perceket meg 1 órát hallottam vissza. Egyébként nem hiszem, hogy egy 3 éves gyerek az extrém játékokra ülne fel.:P Vannak olyan játékok, amiket élvezne, szerintem jó program, de azért azt figyelembe kell venni, hogy 90 cm a minimum méret határ, ezalatt nem lehet egy játékot sem használni. Ez azért fontos, mert szoktak kistesóval érkezni és utána fel vannak háborodva, hogy a kicsi miatt nem tudnak együtt felülni sehova.:)
2013. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!