Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik lándzsás útifű szirupot...

Melyik lándzsás útifű szirupot adjátok gyermeketeknek?

Figyelt kérdés

Eddig én a Dr. Theiss félét vettem, de már van a Jutavit(Juvita) féle is. Egyrészt árban is olcsóbb, másrészt rá van írva, hogy nincs benne alkohol, mint a Theiss-ben.


Esetleg,aki már mindkettőt próbálta, az íze közt van különbség?


2013. máj. 10. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Dr Theiss rajongó vagyok, egyszer nem volt, vettem a Jutavitet, szörnyű az íze...soha többet.
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvettem Fiamnak. Allergiás rá... Bevette és egy rakás kiütése volt tőle 20 perc múlva (csalán kiütés és tenyérnyi vörös lángoló foltok) azt mondta a doki örüljek, hogy ilyen enyhe az allergiája rá és nem kezdett fulladni...

Én azóta nem merek gyógynövényekhez nyúlni... Nem tudom mi üti ki... Barna üveg rózsaszín matricával nem tudom melyik volt.

2013. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a jutavit olcsóbb,de a gyógysterész szerint a dr theiss sokkal jobb

így azt vezsem neki

éjszakára az éjszakai változatot

2013. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!