Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudok a két és fél éves...

Hol tudok a két és fél éves lányomnak kemény kérgű cipőt venni illetve magamnak szandált szombaton vagy vasárnap?

Figyelt kérdés
Budapesten hova érdemes elmenni szétnézni akár hétközbe is, ahol kemény kérgű cipőt lehet kapni a lányomra? Idáig vidéken vettük meg ezért nem tudom hova is lenne érdemes elmenni.

2013. máj. 11. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szentendrén a Patak parton van egy szuper cipőbolt, ahol lehe kapni ezeket a szupinált, asso, dd step, siesta... cipőket!

Mindig ott veszem, magamnak meg Budakalászi Auschannál a deichmannban

2013. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Pesten lakunk akkor a dechmant meg próbálom délután hátha találok olyan Szandit a lányomnak ami jó neki és amire én gondoltam.

Ment a zöld kéz.

2013. máj. 11. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Bp-en a Nagy Lajos király útján van egy nagyon jó cipőbolt: [link]

Sok márka van és javarészt csak jó minőségű bőrcipőket árulnak, szupinált kivitelben is. De vannak papucsok, gumicsizmák, tornacipők és zokni-harisnya is.

Az eladók is nagyon segítőkészek, úgyhogy nagyon tudom ajánlani ezt a boltot, mi ált. ott vesszük a szandálokat.

2013. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!