Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most akor ez hogy is van?...

Most akor ez hogy is van? Köhögés meddig állhat fönn betegség után?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4,5 éves, és persze oviba járás kezdete után 3 nappal elkezdett folyni az orra , majd pár nap mulva el is mult,majd jött a köhögés hurutosan ,én erre lándzsás utifű szirupot vettem neki ,szedtük 5 napig majd a mamához menet a buszon összehányta maGÁT!!

Annyira sajnáltam szegénykémet ,mondtam inkább legyek én beteg!

Aznap délután elmentünk a dokihoz, közölte hát nem olyan vészes de ír antibiotikumot és ha lázas lesz akkor váltsM KI!

Nos 1x volt csak lázas adtam neki Nurofent és másnap nem ia volt már baja!

Viszont a köhögés megmaradt de nem is kicsit már mindent kipróbáltunk Kinder luuf balzsam ,homeos bogyót stb kicsit enyhitette de nem ugy ahogy én akartam volna!

Közben allergológusnál is voltunk és kiderült hogy kezdődő enyhe poratka allergiája van a fiamnak!!

Felirtak Aeriust azt szedjük tegnap este kezdtük de még semmi javulás!!Már nagyon kivagyok ,ugy hívjuk szegényt hogy tbc-s!

De ez már 8.-n volt egy hónapja %


2013. máj. 11. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az Aerius gyógyszernek idő kell mire hat,legalább 1 hét. Mi már december óta küzdünk állandó köhögéssel,és már mindent kipróbáltunk,mire az orvos felírta az aeriust. Sajnos allergia vizsgálatra még nem mehettünk,mert még nincs 3 éves. De mivel hatott ez a gyógyszer valószínű,hogy allergiás. Várj türelemmel,ha tényleg allergiás hatni fog.
2013. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!4 hete ezzel a problémával küzdünk,4 éves kisfiamnak tüszős mandulagyulladása volt.Kapott aeriust,köptetőt, szteroidos orrcseppet ,antibiotikumot (ami levitte a lázat már nem gennyes az orvváladéka és a torka is rendben volt),viszont a makacs sokszor hányásig menő köhögés nem szűnt.Minket elküldtek allergia vizsgálatra és pulmonológiára.Semmire nem allergiás ,de annyira köhögött ,hogy Ventolint (asztma pumpa) írtak neki. Mondanom sem kell nem segített!Éjszaka ültem a gyerek mellett mert gyakorlatilag már fuldoklott a köhögéstől.Ekkor (a héten hétfőn)már a Heim Pál kórházat is megjártuk itt kiderült óriásiak az orrmandulái.További vizsgálatok és műtét szükséges.Ettől igaz okosabb lettem,de a gyerek még mindig köhögött.Kétségbe esésembe ,már sírva mentem a gyógyszertárba,hogy segítsenek.Egy egyszerű recept nélkül kapható gyógyszert adott a gyógyszerész orvos aki szintén 2 gyermekes szülő és átérezte a problémámat.Azóta nem köhög és éjjel alszik.A gyógyszer [link]

Remélem nektek is jó lesz,jobbulást kívánok!

2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek sokat segítettetek de kedves utolsó nem tudtam megnézni amit belinkeltél nem találtam a gyógyszert?

Leirnád a nevét??köszönöm

2013. máj. 11. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ne haragudj a gyógyszer neve Rhinathiol köhögéscsillapító szirup.
2013. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!