Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az óvodavezető azt mondta, azért küldik a kicsiket sakkversenyre, hogy megtapasztalják a kudarcélményt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Falhoz állítani és sortűz! Idióta nő lehet!

B@szki akkor mond neki, hogy ő is menjen már el atomfizikusnak, hátha megtapasztalja, hogy menniyre nem ért ahhoz sem!

2013. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

úristen..

jó,kell egy kis kudarc is nekik,de így? én leordítanám a nőci fejét hogy mit képzel?.. vagy nem menne el a gyerekem.. elég kudarc fogja érni egész életében,de már óvodás korában is ??

2013. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért ne

abbol tanul nemcsak gyózelem van nem csak azt kel megélni hanem a kudarcbol tanulni s tapasztalatokat gyűjteni ha nekem azt mondaná vinné hát tegye bár még csak 2.5 fél éves de imádja a sakkor

2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, szerintem hétköznap is akad kudarcélmény. Pl. nem sikerül a rajz, vagy a vár, amit épít...

Ez egy kicsit erőltetett, és pedagógiailag nem teljesen megalapozott. Azt tudom elképzelni, hogy valójában úgy értette, hogy azért IS viszik el a sakkversenyre őket. El nem tudom hinni, hogy egy pedagógus ilyet komolyan mond.

2013. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy mondta, hogy nagyrészt úgy is veszítenek, és még sírnak is sokszor, és ebből tanulnak. Szerintem sem kéne ennyire direktben kitenni ennek a gyereket. Sajnos még ma is sokan egyetértenek ezekkel a nevelési módszerekkel.
2013. máj. 13. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ehhez elég leültetni őket társasozni. Ott is egy nyer, a többi nem. Ès akkor egyszerűen meg lehet tapasztalni a kudarcot.
2013. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!