Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezen mertem feltenni a...

Nehezen mertem feltenni a kérdést, ne nevessetek kérlek. Egy 9 10 éves fiúnak nagyjából mekkora a fütyköse? Picinek találom a fiamét, a férjem meg kiröhög, de én aggódóm hogy később is kisebb lesz az átlagnál.

Figyelt kérdés

Picinek találom a fiamét, a férjem meg ki röhög hogy ilyennel foglalkozom, de én aggódom hogy esetleg kisebb lesz neki az átlagnál.

Kisbabaként is a hasonló babáknak nagyobb volt (már akiét én láttam). Nyilván nem ezt nézem másoknál, de egyszer egyszer lát ilyet az ember az orvosi váróban.


2009. okt. 1. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem nevetünk ki! Én is kicsinek találtam régen az öcsémét, de a múltkor láttam és szépen megnőtt :)
2009. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Az én fiam is így van /6 / ,én is mindig láttam a védőbe hogy más srácoké nagyobb,de sosem foglalkoztam vele! Lehet nincs köze a kettőnek egymáshoz de lehet hogy sok,mert az én drága férjemnek nyugalomban nem nagy ,na de ha "tettre" kész... akkor aztán tud nyújtozkodni:):):)
2009. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted a méret a lényeg? Miért lenne baj, ha kicsi? Ha lányod lenne, akkor azon aggódnál, hogy ne legyen kis melle? Merevedéskor többszörösére dúzzad, gondolom ezzel a dologgal már te is találkoztál. Akkor meg nem mindegy, hogy amúgy mekkora? És, ha történetesen valóban nagyon kicsi, akkor tudsz rajta segíteni? Mert én nem tudok fütyinövelő technikáról, már olyanról, ami hatásos lenne.

Ne aggódj ezen, nyugodj bele és fogadd el. Olyan, amilyen.

2009. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen a lányomnál meg attól félek hogy kicsi lesz a melle. Az enyém is az.

Ha merevedése van akkor is kicsinek találom. Nem tudom más fiuknak mekkora olyankor (nyilván azt nem láttam), de neki kb. 6 cm első pillantásra, Annyira nem nézek már oda.

Akinek hasonló korú fia van, mekkora nekik nagyjából?

2009. okt. 1. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 3 fiam van.A 13 évesnek mindig pici volt,de most egy éve úgy megnött...Szóval ne aggódj,amikor beindulnak a hormonok majd elkezd nöni.
2009. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jaj de jó valaki végre komolyan is veszi a kérdésemet és hasznos válasz is írt. Köszönöm.

Azért a többieknek is köszönöm.

2009. okt. 1. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
A fütyi mérete, pont olyan, mint a lányoknál a mell méret, vagy az, hogy egyik lánynak kilóg a puncijából a kisajka, másnak nem. Nem kell ezzel foglalkozni, ettől semmi baja nem lesz a kisfiadnak.
2009. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szabad emiatt aggódnod.

Először is, a kisfiad még óriási testi fejlődés előtt áll, nem lehet tudni, melyik része mekkorára nő. Például egy mindig apró, törékeny kisfiúból 18 éves korára könnyen lehet 190 cm magas izmos, erős férfi, és fordítva is lehet: az oviban mindig a legnagyobb volt, aztán iskolában a többiek lassan lehagyják és ő "csak" 170-172 körülire nő.

Ugyanígy van ez azokkal a fránya kukacokkal is: senki meg nem tudja mondani egy ötéves kisfiú méreteiből, hogy mekkora lesz nagykorára!

2009. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most kicsinek látod, ahogy valaki írta már, a hormonok hatására serdülő korban megy majd át nagy változásokon.
2009. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok megint. Mindegy, hogy pici mellű vagy telt lesz a lányod, én azt szeretném majd megértetni vele, hogy minden lehet szép. Mindig pozitív dolgokat mondj nekik, ne szorongj! Ha pici a melle, könnyen kap majd ruhákat. Ha nagy, alig győzöd majd lefedetni vele :)
2009. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!