Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudsz elmondani Botond...

Mit tudsz elmondani Botond nevű gyerekedről, ismerősödről, rokonròl stb viselkedéséről, magatartásáròl, szorgalmáròl, lelkivilágáròl?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mit írtok aztán majd elmondom, hogy miért kérdeztem.
2013. máj. 13. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Régebben ismertem egy Botond nevű, kb 4-5 éves kisfiút. Hát igazi rosszcsont volt ;) Rendes volt, egy boldog, beszédes, aranyos, okos, vagány kisgyerek. És a lányok kedvence ;) de nagyon igényelze otthon a szeretetet is, mindig ölelgette a szüleit :)
2013. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

Azt kihagytam, hogy azért elég sokszor rakot rossz fát a tűzre :) de nem rosszból, vagyis nem volt egy gonosz gyerek, csak mindent kipróbált, minden érdekelte, és elég nagy szája volt, de csúnyán nem beszélt ;)

2013. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy Botond nevű kisfiút, hogy őszinte legyek, borzalmas volt. (Elsősorban nyilván a szülők a hibásak, nem a gyerek, de ez más kérdés.) Nemcsak a csoporttársait, de még az óvónőket is ütötte-verte-rúgta. Csúnyán beszélt, agresszív volt.
2013. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam Botond, 4,5 éves.

Ha egy szóval kéne jellemeznem: terrorista.

Bővebben: nagyon okos, nagyon ügyes, könnyen tanul, rengeteg mindenre emlékszik, hónapok, évek múlva is, iszonyat rafinált, úgy vág az esze mint a borotva. Nem tudsz neki olyant mondani, amire ne válaszolna kapásból. Ezek mellett: szófogadatlan, örökmozgó, felesel, ha mérges csapkod, hisztis, ha valami nem tetszik neki azonnal kiabál.

Nagyon anyás, a tesóra féltékeny, ahol tudja szekálja, elvesz tőle mindent, de ezektől függetlenül imádja.

2013. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor lesz "szabad a gazda"?
2013. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én ismertem egy tündéri aranyos, helyes, jófej botond nevű gyereket. kb 3-4 éves lehetett akkoriban
2013. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szóval mi már előre elterveztük a párommal, ha fiúnk lesz Botond lesz. Nem hittem én semmiféle név jelentésbe stb. De az élet igazol, hogy van benne valami.

[link]


Amint írták előttem is, hogy rendkívül okos, mindenre odafigyelő, jó emlékezetű. Viszont a csalódásokat nagyon rosszul viselő, a "nem"-et nagyon nehezen viselő, ezáltal duzmankodó, hisztis, toporzékolós, és ha "besokallt" akkor képes verekedni is. Igen, ezt kordában tartom, de nagyon nehéz természet. VAn az ismerettségi körünkben még egy Botond és a kettő viselkedése teljesen ugyanaz. A játékokat nem igazán szerető, sokkal jobban érdekli az apa szerszámos ládája, csavarhúzók, kalapács stb.

És a másik. 2,5 éves, de "pénzéhes". Minden pénzt amit meglát a perselyébe akarja dobni. Mindegy, hogy kié az a pénz...és tényleg, ha valami nem úgy van amit Ő akar, egyszerűen kifordul magából, mintha a kis ördög szállna belé. Amúgy meg nagyon szeretetre éhes, és nagyon tud szeretni, ölelgetni, puszilgatni. Egyszóval: Hihetetlen "figura"!

Köszönöm, hogy írtatok, várom még, ha van valakinek hozzáfűzni valója. Amiket leírtam, valóban így van. Viszont anyuka meg apuka nem hagyja rá dolgokat és van egy adott keret, amin belül mozoghat.

2013. máj. 14. 07:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy mindenkit levesz a lábáról a lazaságával, a vagányságával. :)
2013. máj. 14. 07:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Mintha az én fiamat írtad volna le. Pénzéhes! :) 2 perselye van, az egyik az aprónak ,abból néha elvisz engem is fagyizni, a másik kinyithatatlan, abban gyűjti a "zörgős" pénzeket. Ahányszor jönnek nagyszülők, rokonok, azonnal lenyúlja Őket.

1 másodperc alatt képes kifordulni önmagából, ha valami nem az elképzelései szerint történik. De ha minden úgy van, ahogy Ő gondolta, olyan mint egy kis angyal.

2013. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon okos, egyszerűen gyönyörű (nem vagyok elfogult, mindenki megcsodálja), érdeklődő és hihetetlenül akaratos.
2017. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!