Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasmenése volt 2 évesemnek,...

Hasmenése volt 2 évesemnek, adtam neki normafloret. Most van hogy egy nap 1 normális széklet, aztán 2 hasmenéses. Meg felváltva. Elfogyott a normaflore, azt tanácsolták adjak lactiv babyt vagy más probiotikumot, szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz más probitikumot neki.
2013. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A probiotikumot legalább egy hétig adni kell, hogy használjon. Mennyi ideig adtad neki?

Ha napok óta tartó hasmenése van, akár a dokinak is meg lehetne mutatni.

Nekem a dokim azt mondta, a Normaflore inkább felnőttnek való. Én mindig a Lactív Baby-t adom, ha kell.

2013. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad a hasmenés?

Vízszerü szinte óránként jelentkezö széklet?

Akkor az már hasmenés.

Az hogy naponta 3-5 alkalommal híg széklete van még nem asmenés. Ez lehet sok mindentöl. Ha eszik iszik rendesen akkor probiotikum sem kell neki. Habár azzal sokat nem ártasz.

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Normaflore semmit sem ér, sem a gyerekeknek, sem nekünk, felnőtteknek. Én a Pro+Kid-et szoktam, vagy a Lactiv Babyt.
2013. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!