Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 évesnek való játék?

Sziporka92 kérdése:

1 évesnek való játék?

Figyelt kérdés
V.ki v.mi ötlet egy tündéri 1 éves kisfiúnak születésnapjára ajándék????

2013. máj. 14. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért van nem tündéri 1 éves?? :-))


na, viccet félre, nálunk 2 gyerkőcnél is nagyon bejött+ a saját lányomnál is a Fisher Price daloló mesekönyve. 3 évesek, és még mindig tök jó, elnyűhetetlen, törhetetlen, sztem legalább 5-6 éves korukig jó lesz, mert mikor már nem csak nyomkodja, és zenél, énekel, akkor majd rájön, hogy a színeket is mondja, majd hogy ha ezt nyomom meg, akkor ez történik, ha már majd tud számolni, akkor felismeri, na, mindegy, szóval több funkciós, és hosszú életkorig használható, bár a nóták kicsit bugyuták, de a lányom és a másik 2 gyerkőc is imádja...árban is sztem megfizethető, 7-8 ezer Ft körül van, de ha elég a használt, akkor 3-4 körül megszerezhető...


ha kevesebbet szánsz rá, akkor meg nagy dömper, csattogós toligálós lepke, műanyag talicska, kismotor...

2013. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösszi!!!! sokat segítettél! Bocsi de gyorsan írtam a kérdést,nem is figyeltem hogy értelmes legyen.. :) de te megértetted a többi nem számít :)
2013. máj. 15. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A dömper a mi kisfiunknak is tetszett, azt kapott az első szülinapjára.

Kaptunk mi is Fisch.P Daloló mesekönyvet, de nekünk olyannyira nem jött be, hogy aztán el is adtam.


Amit nagyon ajánlok: rugós hinta.

Na, ezt imádja igazán, sikít ha elővesszük és akkorákat ugrál vele kacagva és sokáig elven benne. És nemcsak örömet okoz, de fejlesztő hatású is az egyensúlyozó rendszerre és a mozgáskoordinációra nézve.

2013. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok..:-)9

örülök, ha tudtam segíteni...

Mit vettél végül?

Amúgy ez az ugrálós hinta is tényleg tök jó, volt nekünk is, de ár-érték-használati idő arányában elég húzós, bár azt is lehet használtan venni..de nekünk azt kb. fél évig használta, utána már nem fért bele..:-))

2013. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!