Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy elmúljon...

Mit tegyek, hogy elmúljon végre a köhögés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
1 hónapja köhög 5 évesem. Ez idő alatt 3-szor voltunk orvosnál. Először ACC-t kellett szednünk, nem javult, viszont kihányta a lenyelt slájmot. Visszavittem, Supraxot kapott, beszedtük nem lett jobb. Újabb slájm távozás. 3. alkalommal ventolin pipát kaptunk semmi mást. Javul tőle, de nem múlt el. Már próbáltuk a mézes hársfateát, disznőzsírral mellkasbedörzsölést de semmi eredmény. Mit csináljak?????? Most az orra is folyik egy kicsit. Az orvos egyszer sem látott semmit a torkán és a tüdeje is tiszta.
2013. máj. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak a robithussin vált be, stodal szirup

nem lehet hogy allergia? nekem is 1 hónapja jött elő, nem tüsszög?

2013. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a 3éves fiamnak ugyanez volt nemrég,annyi hogy ő 2hónapon keresztül köhögött szinte fulladásig,naponta jó párszor hányt,éjjel is....a végén végre kiderült mi a baja,asztmás-allergiás.Azóta 3 állandó gyógyszere/spray-je van,lekopogom azóta nem köhög.Szerintem ki kellene ebbe az irányba vizsgáltatni!
2013. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 és fél éves kisfiam is 1 hónapja kezdett köhögni. Próbáltam a szokásos dolgokat, amik használni szoktak (Fluimucil, Calcimusc, hagymatea, inhaláló gép Salvus vízzel). Nem használt, mentünk a dokihoz. Azt mondta, hogy a Fluimucil mellé adjak neki Aeriust, ami egy allergia gyógyszert 3 hétig, de ne ijedjek meg ettől, állítólag minden második gyereknél előtűnik mostanában ez a hónapokig tartó köhögés. Hát nem nyugodtam meg, mondták az ismerősök, hogy vigyem el pulmonológiára egy allergiatesztre, mert lehet, hogy allergiás vagy asztmás. Most pénteken megyünk, ilyen kézre pötyögtetős tesztet fognak csinálni nála, bízom benne, hogy negatív lesz.

Szerintem vidd el te is egy allergiavizsgálatra, azzal nem vesztesz semmit, kicsit kellemetlen lesz neki, de legalább megtudod, hogy allergiás-e, vagy csak valami vírusos betegség miatt van a köhögés.

2013. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!